Наречена для тата

Пост-шоу «Наречена для тата»: життя після проекту

Перший сезон «Наречена для тата» закінчився виходом пост-шоу на екрани. Вперше за час проекту всі пари зібралися разом, щоб за допомогою ведучих Тетяни Ларіної та Валерія Ославського з’ясувати причини, котрі не дозволили багатьом побудувати стосунки. Чому розлучилися Антон та Ангеліна? Як розвиваються стосунки Тані та Юри після проекту? І головна інтрига: чим закінчилася історія Марата і Віки? Про це та інше в нашому матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінал «Наречена для тата» змінив долі учасників!

FVV_5908

Шоу «Наречена для тата» — це шанс для самотніх татусів із дітьми зустріти кохання та створити щасливу сім’ю. П’ять чоловіків з різних куточків України погодилися на участь в проекті. Цілий місяць вони жили під одним дахом з незнайомою дівчиною і намагалися будувати стосунки. Що з цього вийшло – читайте далі.

Першою парою, про яку розповідає пост-шоу, стали Вікторія Короткова і Марат Осіпов. У випуску 9 «Наречена для тата» глядачі так і не дізналися, чим закінчилася їхня історія.

Фінал був несподіваним. Марат попрощався з Вікою та побажав їй щастя. За словами чоловіка, поки дівчина налагоджувала стосунки з його сином, він забув, що треба й собі дружину шукати. Тому він бажає зустріти дівчину, яку буде кохати, з якої йому буде комфортно, й разом вони знайдуть підхід до його сина.

Віка освідчилася йому в коханні вірменською мовою і побажала зустріти ту дівчину, яка побачить справжнього Марата. Як виявилося, чоловік не знає вірменської та не зрозумів її слова. Валерія Ославського зацікавило, чому, почувши відмову, дівчина все одно розповіла про свої почуття. На це Віка відповіла так: «Незважаючи на те, що у нас розійшлися шляхи, тепле відчуття кохання залишилося, й мені хотілося про це сказати».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Марат Осіпов і Вікторія Короткова: ексклюзивна фотодобірка

Причиною свого розставання пара вважає невміння прислухатися одне до одного. «Замість того, щоб доповнювати одне одного, ми займалися самообороною. У нього — стриманість, у мене — емоції», — коментує учасниця. Марат у свою чергу сказав, що якби в нього було більше терпіння, а у Віки менше емоцій, у них би все вийшло.

FVV_5940

Після проекту Марат відновив стосунки з Галею. Він зрозумів, що кохає цю дівчину і хоче бути з нею. Але, на жаль, на момент зйомок пост-шоу пара розлучилася. Галя не змогла знайти спільну мову з Арсеном, а відповідно, й побудувати міцні стосунки з Маратом.

Антон Бауман і Ангеліна Вакуліна — пара, яка розпалася просто перед фіналом. У обох учасників є діти, що додавало складнощів у їхнє спільне життя. Причиною розставання Ангеліна вважає нечесність Антона. Він зустрічався зі своєю колишньою дружиною, вже беручи участь у проекті, брехав дівчині й не проявляв належної уваги до її сина.

У студії учасники багато сперечалися, спілкувалися на підвищених тонах. Антон дозволяв собі хамити й проявляти неповагу.

Резюмуючи дискусію учасників, Валерій Ославський сказав: «Найважливіше у стосунках — довіра. Будьте чесними одне з одним і самі з собою». Саме відсутність довіри та чесності стала причиною розставання пари.

Людмила Дмуха й Павло Ткаченко розлучилися після двох тижнів з моменту початку проекту. Учасники постійно конфліктували й не могли знайти спільну мову. Дивно, але їхні анкети збіглися на 71%! Що ж сталося?

FVV_5851

Фізіогноміст Тетяна Ларіна стверджує, Люда дуже сподобалася Павлу. Але через власні комплекси й ще не згаслі почуття до колишньої дружини він не може прийняти щось нове та впустити іншу людину у своє життя. Павло досі її кохає й ненавидить одночасно. Якщо ситуацію не змінити, чоловік приречений на самотність.

Михайла Вірича та Юлію Федчун називають найпристраснішою парою проекту. Дівчина прийшла на шоу, щоб створити стосунки з турботливим, цілеспрямованим, успішним чоловіком. Мішу вона вважає чудовою людиною, але як чоловіка поруч із собою не бачить.

Міша в свою чергу думає, що для неї фінанси на першому місці. Юля заперечує — гроші вона вважає всього лише базою для комфортних стосунків. Учасники не змогли знайти «золоту середину» в прямому сенсі цієї фрази. Міша не готовий прагнути до самореалізації, Юля не готова жертвувати своїми інтересами на шкоду своєму добробуту та своєї майбутньої дитини.

Третім зайвим у стосунках пари стала мама Михайла. У свої 47 чоловік дуже прив’язаний до неї. Невеликий експеримент у студії допоміг йому зробити правильні висновки. Які — розповість відео!

FVV_6059

Остання пара проекту — Тетяна Сириця та Юрій Шпілька. Учасники змогли не просто дійти до фіналу, а й стати щасливою сім’єю. Таня звикла до сільського життя та впоралася з усіма труднощами. Юра у свою чергу навчився відпочивати й присвячувати вільний час собі, своїм близьким.

Маленький Юрчик Таню називає мамою. Пара планує весілля й хоче другу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таня і Юра: шлях пари на проекті «Наречена для тата»

Бажаємо всім учасникам щастя та кохання! Нехай проект «Наречена для тата» стане початком нового етапу в житті, наповненого успіхом і щирими почуттями!

Video: Пост-шоу Наречена для тата від 03.04.2018: життя після шоу

Пост-шоу Наречена для тата від 03.04.2018 розповість глядачам, чому пари не змогли побудувати стосунки та як склалося життя учасників після шоу. Дивіться пост-шоу Наречена для тата випуск 10 від 03.04.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: