Наречена для тата

Людмила Дмуха

У реаліті-шоу «Наречена для тата» Людмила Дмуха є нареченою Павла Ткаченка. На проект дівчина прийшла з надією побудувати сім’ю.

Людмила — корінна полтавчанка. У рідному місті вона працює заступником керівника магазину.

Дівчина з юності мріє про сім’ю та дітей. «Мені нікому віддавати свою увагу й навіть особистий час, — каже учасниця. — Особливо гостро я почала відчувати це після розлучення».

З колишнім чоловіком Людмила познайомилася на відпочинку. У пари дуже швидко зав’язалися стосунки, і дівчина переїхала до нього в Мурманськ. Потім закохані одружилися.

Дивіться Наречена для тата 2 випуск від 06.02.2018 просто зараз! 

Коли дівчина дізналася, що вагітна, то була на сьомому небі від щастя. Але під час стоматологічного огляду у неї стався викидень. У цю важку хвилину чоловік не підтримав Людмилу морально та ризикнув її здоров’ям, відправивши на складну операцію. Дівчина не змогла цього пробачити й поїхала додому. Незабаром вони офіційно розлучилися.

Після невдалого шлюбу в Людмили був ще один роман. Але чоловік виявився одруженим, і в їхніх взаєминах було поставлено крапку.

«Для мене найважливіша мрія — це сім’я. Я буду повністю віддана тільки їй, тільки своїй дитині», — розповідає Людмила. Ідеального чоловіка бачить відповідальним, інтелігентним, чесним.

Чи зможуть Павло з Людмилою побудувати стосунки на проекті, дивіться щовівторка о 20:00 в реаліті-шоу «Наречена для тата»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: