Наречена для тата

Про проект

«Наречена для тата» – проект, покликаний допомогти учасникам зустріти  свою другу половинку та знайти сімейне щастя. Головні герої – чоловіки, які залишилися одні з дитиною/дітьми на руках, і дівчата, жінки, котрі мріють зустріти кохану людину.

П‘ять одиноких батьків з різних куточків України шукають дівчат для створення повноцінних сімей. Всі попередні спроби побудувати стосунки провалилися: дівчат лякала відповідальність, перспективи спілкування з матір’ю дітей, дефіцит часу, який тато міг приділити коханій, фінансові труднощі тощо. Проект «Наречена для тата» – це можливість побудувати повноцінну люблячу сім’ю, яка так потрібна і батькам, і дитині.

Учасниці приїжджають в дім до чоловіків та їхніх дітей для того, щоб за місяць спільного проживання побудувати стосунки. Після закінчення цього періоду обидві сторони приймають рішення – чи лишатися їм парою й надалі?

У новому проекті СТБ «Наречена для тата» глядачі побачать різні форми побудови та розвитку сімейних стосунків за наявності дітей у чоловіка. Адже сім’я – це симбіоз двох повноцінних особистостей, де кожен має право на щастя.

Для створення максимально комфортних умов для учасників у проекті використовується спеціальна програма сумісності, що спрямована на підбір ідеального супутника життя. Найкращі психологи й психотерапевти країни створювали її спеціально для шоу «Наречена для тата». У ній враховуються життєві цінності, пріоритети, попередній досвід стосунків, наявність дітей, індивідуальні особливості психіки й можливі варіанти розвитку майбутніх подій у парі. Із сотень кандидатів програма підбирає двох людей, максимально близьких один одному за темпераментом і світоглядом. Це сприяє розвитку взаємин і допомагає створити гармонію між потенційними партнерами.

Проект «Наречена для тата» – це перша адаптація популярного в Америці шоу «Single Dad Seeking» компанії Discovery Media Ventures, що допомагає одиноким татам зустріти кохану людину й маму для своїх дітей, а жінкам, втомленим від самотності, знайти довгоочікувану сім’ю.

Прем’єра шоу «Наречена для тата» на Телеканалі СТБ відбудеться 30 січня 2018-го року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: