Наречена для тата

Тетяна Сириця

Тетяна Сириця стала нареченою для тата Юрія Шпільки з Черкаської області. На проект «Наречена для тата» дівчина прийшла з надією зустріти своє кохання та побороти власні комплекси.

Таня — пізня дитина в родині. Мама померла, коли дівчинці було 12 років. Своєю підтримкою та опорою Тетяна вважає старшого брата по маминій лінії.

Тетяна не володіє ідеальною зовнішністю. Проблеми зі здоров’ям залишили свій відбиток на шкірі та фігурі. Через це дівчина багато комплексувала й довго не підпускала до себе чоловіків. Перші стосунки у Тані були в 25 років. Закінчилися розставанням, оскільки чоловік їй зраджував.

Дивіться Наречена для тата 1 випуск від 30.01.2018 просто зараз!

Учасниця абсолютно не любить сидіти на місці. Вихідні дівчина проводить у поїздках в нові місця або в гості до близьких людей. Любить бувати на природі, біля води. Також обожнює міста з гарною архітектурою.

Тетяна мріє про побачення в старовинному замку у вінтажній пишній сукні. Ідеальний чоловік, на її думку, повинен уміти приймати рішення, бути чесним, вірним та злегка романтичним.

Чи зможе Тетяна побороти власні страхи та створити міцну щасливу сім’ю? Дивіться щовівторка о 20:00 проект «Наречена для тата» на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: