Наречена для тата

Михайло Вірич

Михайло Вірич — учасник сімейного реаліті-шоу «Наречена для тата». Головне щастя в його житті — донька Зоя, яка є для чоловіка найближчою та найріднішою людиною.

Цей турботливий тато працює водієм президента великого банку. Роботи багато, проте це не заважає Михайлу свій вільний час проводити з донькою.

9-річна Зоя цікавиться музикою, а вільний від уроків час присвячує грі на синтезаторі й малюванню. Разом із татом любить кататися на велосипеді та роликах.

Михайло за свої 45 років був одружений двічі. З першою дружиною Людмилою познайомився на роботі й дуже скоро одружився  з нею. Через 2 роки на світ з’явилася перша дочка. Але несподівано шлюб дав тріщину, й дружина подала на розлучення без пояснення причини. Зараз дочка від першого шлюбу вже доросла. Михайло підтримує з нею дружні взаємини.

Із другою дружиною Катею, мамою Зої, Михайло познайомився через 7 років після розлучення. На той момент у жінки вже був син. Чоловік одразу знайшов з ним спільну мову. У родині панувала дуже приємна дружня атмосфера.

Дивіться Наречена для тата 1 випуск від 30.01.2018 просто зараз!

Незабаром народилася дочка Зоя. Цей день Михайло вважає найщасливішим у своєму житті.

Деякий час сім’я жила у мами Михайла, потім вирішили знімати окремо квартиру. Але в 2014 році у Каті почалися проблеми з серцем. Лікарі довго не могли поставити діагноз, і через півроку жінки не стало. Михайло довго не міг розповісти Зої, що ж сталося з мамою. Йому досі важко про це згадувати.

Після смерті дружини Михайло разом з донькою знову переїхали до його мамі Дусі, щоб вона допомагала у вихованні Зої.

На проекті «Наречена для тата» Михайло мріє зустріти маму для своєї дочки. Його майбутня наречена має бути доброю, розуміючою та з почуттям гумору, як у його Зої. А у дочки побажання тільки одне: щоб нова мама була білявою.

Яку жінку Михайло зустріне на проекті, дізнайтеся в першому випуску сімейного реаліті-шоу «Наречена для тата»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: