Наречена для тата

Ангеліна Вакуліна

Ангеліна Вакуліна — єдина учасниця, яка має дитину. У проекті «Наречена для тата» дівчина бере участь разом із сином Гордієм.

Дівчина — уродженка Києва. Її сім’я — син, мама та молодший брат. Ангеліна росла без батька й над усе не хотіла того ж і своїй дитині.

У Ангеліни були тільки одні серйозні стосунки, з батьком Гордія. Заради коханої людини вона кинула навчання в Києві та переїхала жити до Москви. Чоловік був старший від дівчини на 5 років, працював у юридичній компанії. Свого обранця вона бачила надійним і хотіла створити сім’ю саме з ним.

Стосунки стрімко розвивалися, тривала підготовка до весілля. Але раптом Ангеліна повідомила про свою вагітність. Нареченого ця новина шокувала: замість очікуваної радості він почав наполягати на аборті. Для дівчини такий поворот подій став ударом, і вона поїхала додому, розірвавши стосунки.

Дивіться Наречена для тата 3 випуск від 13.02.2018 просто зараз!

Зараз Ангеліна займається вихованням сина, іноді підробляє фотомоделлю. Своїм помічником вважає молодшого брата.

Гордій — найрідніша та найближча людина для дівчини. Як каже сама Ангеліна, вона «відчула» материнство, вникла в нього всією душею. Народження сина дівчина називає найщасливішою подією в житті. Сподівається, що її мрія про велику й дружну сім’ю скоро стане реальністю.

Майбутній чоловік повинен поважати й любити своїх батьків, бути старшим за неї, матеріально забезпеченим, проявляти уважність і турботу. Але найголовніше, він повинен любити дітей! Іншого чоловіка поруч із собою Ангеліна не бачить.

Як складуться стосунки в Ангеліни й Антона, а також їхніх дітей Еріки та Гордія, розкажуть нові випуски проекту «Наречена для тата»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: