Наречена для тата

Вікторія Короткова

На проекті «Наречена для тата» Вікторія Короткова стала нареченою для тата Марата Осіпова.

Вікторія народилася в Києві. Батько Віки — болгарин, мама — азербайджанка. Через конфлікт між азербайджанцями та вірменами в Нагірному Карабасі мама героїні втікала з Азербайджану в той же період, коли й сім’я Марата. Також у Вікторії є молодша сестра Настя. Після розлучення батьків дівчина з батьком не спілкується.

У минулому році в учасниці був роман із заможним 35-річним австрійцем. Віку не бентежила ні величезна різниця у віці, ні різні менталітети. Після романтичних зустрічей чоловік запропонував їй приїхати до нього у Відень. Півтора місяці Віка була на сьомому небі від щастя. Але обранець виявився типовим бабієм. З розбитим серцем дівчина повернулася додому.

Дивіться Наречена для тата 1 випуск від 30.01.2018 просто зараз!

Віка навчається в одному з найкращих університетів України на факультеті журналістики та зв’язків із громадськістю. Також дівчина працює організатором-координатором медіа-конференцій.

Вікторія любить джаз, відвідує джаз-вечірки. У клубах почувається некомфортно, тому буває там рідко. Улюбленою розвагою з дитинства у Віки є Lego. За словами героїні, конструктор вона любила складати більше, ніж гратися ляльками.

У дівчини бездоганне почуття гумору. Вона експресивна та харизматична.

Майбутній обранець має бути мужнім, добрим і з почуттям гумору. Він повинен ставити перед собою цілі та досягати їх. У взаєминах хоче бачити такого чоловіка романтичним і здатним робити приємні сюрпризи.

Як розвиватимуться стосунки Вікторії та Марата, дивіться в сімейному реаліті-шоу «Наречена для тата»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: