Наречена для тата

Марат Осіпов

Марат Осіпов і його син Арсен також беруть участь у проекті «Наречена для тата».

Марат — вірменин, який народився в Азербайджані. Коли в 1989 р. між вірменами й азербайджанцями почалася війна, сім’я емігрувала до України.

У 19 років Марат відкрив свій перший бізнес — секонд-хенд в м. Красний Луч (тепер — м. Хрустальний). Починав з роздрібної торгівлі, а незабаром відкрив оптову базу. У 25 років хлопець переїхав до Києва: тут він бачив більше перспектив для розвитку. Перший час Марат підробляв офіціантом у нічних клубах і ресторанах. Саме в цей період життя хлопець зустрів свою майбутню дружину — Олену.

Дівчина виявилася успішним керівником компанії, але різниця в матеріальному та соціальному становищі зі своїм обранцем її не збентежила. Навпаки, Олена бачила в ньому вельми перспективного хлопця. І не помилилася: завдяки інвестору і за сумісництвом найкращому другові, Марат відкрив свій перший ресторан.

Ці стосунки учасник назвав першими серйозними в його житті. У них було дуже міцне щире кохання.

Через два роки у пари народився син — Арсен. Цю подію Марат вважає найщасливішою у своєму житті.

Дивіться Наречена для тата 1 випуск від 30.01.2018 просто зараз!

Причиною розриву шлюбу стали зради Марата. «Я сам винен у розлученні», — каже учасник проекту.

Зараз Марат — успішний бізнесмен. У його власності кілька відомих ресторанів Києва. Також чоловік займається торгівлею. Все, чого він досяг, було зроблено заради сина. Саме його Марат вважає сенсом усього свого життя.

Арсен — активний та енергійний хлопець. Разом з батьком він відвідує тренажерний зал і займається спортом. Арсен є величезним фанатом Гаррі Поттера. Також хлопчик дуже любить збирати конструктор Lego й активно веде свій власний відеоблог.

Щодо захоплень самого Марата, то чоловік любить відвідувати театри та читати книжки. У музиці віддає перевагу джазу й класиці. Не має шкідливих звичок, веде здоровий спосіб життя.

Головна вимога до своєї обраниці — знайти спільну мову з Арсеном, адже без цього у них не вийде нормального сімейного життя. Наречена має бути доброю та простою, цілеспрямованою, не меркантильною. Для такої дівчини Марат готовий бути романтичним і дарувати щире кохання.

Як складуться стосунки у Марата й нареченої на проекті «Наречена для тата», дивіться щовівторка о 20:00 на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: