Наречена для тата

Павло Ткаченко

Павло Ткаченко та його дочка Даша — ще одні учасники сімейного реаліті-шоу «Наречена для тата».

Павло працює HR-директором великої агрокомпанії. Він живе з дочкою Дариною, якою дуже пишається. Також у чоловіка є дорослий син, з яким він, на жаль, не спілкується.

Сім’я живе в орендованій квартирі. Купівлю власного житла, як і машини, Павло вважає марним витрачанням грошей. Чоловік вже давно розлучений і розчарований у стосунках. На проект прийшов, оскільки втомився від самотності: «У моєму житті не вистачає романтичних стосунків, це факт».

Дарині — 14 років, вона старанно вчиться в 9 класі, а у вільний час захоплюється аніме. Розумниця та красуня дочка — найближча людина, найкращий друг і соратник для свого батька.

Дивіться Наречена для тата 2 випуск від 06.02.2018 просто зараз! 

Павло виховує в дочки свій ідеал жінки — самодостатню, впевнену в собі особистість. У батька та доньки довірливі стосунки: тато ні в чому не обмежує Дашу й спілкується з нею як з дорослою людиною. Вільний час Павло з дочкою проводять активно — гуляють містом, відвідують різні заходи на арт-просторах.

Зі своєю колишньою дружиною Павло познайомився в Донецьку, коли навчався на юриста. Незабаром після знайомства закохані розписалися й стали батьками. Коли Павло вирішив змінити професію, то не знайшов підтримки в дружині. Після цього в їхніх стосунках настав кризовий період: подружжя почало зраджувати одне одному. Але все ж головною причиною розлучення Павло вважає розбіжності в цінностях і поглядах на життя.

У своїй майбутній обраниці Павло хоче побачити самодостатню особистість, мудру, перспективну та красиву жінку.

Чи вдасться Павлу зустріти свій ідеал жінки, дізнайтеся у свіжих випусках реаліті-шоу «Наречена для тата»!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: