Наречена для тата

Юрій Шпілька

Юрій Шпілька разом із сином Юрою є учасниками нового проекту телеканалу СТБ «Наречена для тата».

Тато з сином живуть у селі в Черкаській області. Вдома утримують невеличке господарство, самі вирощують продукти. Свій будинок Юрій також побудував самостійно. Саме в його розбудову й ремонт учасник вкладає основну частину заробітку.

Юрій працює майстром цеху з догляду за твердими сирами на місцевому заводі. У його підпорядкуванні понад тридцять осіб. Роботу свою любить і трудиться старанно. У майбутньому планує відкрити власну аграрну справу.

Філософія життя учасника полягає в тому, що жити потрібно за планом. У Юрія є спеціальний блокнот, куди він записує всі свої плани на майбутнє, а потім займається їх реалізацією.

Маленький Юра навчається у другому класі. Головним своїм захопленням вважає футбол. Згодом тато планує віддати сина до футбольної секції. Вважає, його малюк там досягне успіху.

Дозвілля сім’я любить активне й веселе. Можуть поїхати в місто на атракціони або в басейн. У селі люблять проводити час за риболовлею.

Дивіться Наречена для тата 1 випуск від 30.01.2018 просто зараз!

В офіційному шлюбі Юрій перебував два роки. За словами героя, спочатку в них з дружиною були чудові стосунки. Але після народження Юри все змінилося в гіршу сторону. Дівчина не хотіла дитину й не проявляла до неї ніяких материнських почуттів.

Юрій довго терпів, сподівався, що все буде, як раніше, але марно. Сім’я розпалася, а матір позбавили батьківських прав.

Батьки в усьому підтримують Юрія. Коли їхній син залишився з маленькою дитиною на руках, мама змусила його продовжити навчання, а сама тим часом доглядала за малюком.

Після невдалого шлюбу в Юрія були спроби побудувати стосунки з іншими жінками. Але всі вони закінчувалися невдачами. За словами учасника, дівчата не хотіли вкладатися в сім’ю, будинок, а тільки мріяли про відпочинок і подорожі за його рахунок.

Найбільше Юрію хотілося б, щоб наречена любила дітей та готова була народити йому другу дитину. Батькові Юрі потрібна домогосподарка, яка буде займатися облаштуванням домашнього побуту й вихованням дітей. У пріоритеті у такої дівчини мають бути сім’я і дім, а не кар’єра.

Чи зможе наречена Юрія впоратися з сільським побутом і стати справжньою мамою для маленького Юри, дивіться в реаліті-шоу «Наречена для тата» на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: