Україна має талант

Для мене це дуже великий поштовх: Артем Фесько після перемоги на «Україна має талант»-2021

25 грудня на телеканалі СТБ відбувся грандіозний фінал улюбленого талант-шоу «Україна має талант»-2021. За перемогу боролися 11 найкращих талантів України, але найбільше глядацьких голосів отримав саме Артем Фесько. 14-річний вокаліст із Попільної дав перший коментар після перемоги на «Україна має талант» ексклюзивно для STB.UA.

Дивіться онлайн фінал Україна має талант 2021 випуск 10 від 25.12.2021

артем фесько

Більше на тему: Вєрка Сердючка на «Україна має талант»-2021

Артем зізнався, що навіть не здогадувався про такий фінал і для нього було честю просто взяти участь у шоу «Україна має талант»: «Я взагалі в шоці! Я дуже щасливий і радий! Дякую людям, які мене підтримали, для мене це дуже великий поштовх, щоб здійснити свою мрію». 

артем фесько

Вокаліста під час участі в «Україна має талант» окрім рідних ще й дуже підтримували однокласники: «Зізнаюся, були такі моменти, коли я наче розвалювався і переставав вірити в себе, а вони мене підтримали дуже сильно. І я впевнений, що у моїй перемозі є й їхня заслуга також».

Більше на тему: Виступ Артема Феська у фіналі

артем фесько

Після ефіру Артем планує провести час з рідними та розділити з ними радість перемоги. Свій виграш хлопець хотів би вкласти в подальший розвиток свого таланту: «Я хочу закінчити консерваторію, але спочатку потрібно підкорити музучилище»

А от в майбутньому Артем Фесько мріяв би заспівати дуетом із Тіною Кароль: «Мені здається, з Тіною Кароль у нас схожі тембри голосів і вийшов би цікавий і красивий дует».


Більше на тему: Що було в 10 випуску «Україна має талант»

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Читайте також