Україна має талант

Григорій Решетник про Лізу Крутікову: «Вона – справжній боєць на волонтерському фронті»

Минулої осені уся країна об’єдналася на СТБ в гордості за неймовірні таланти України, які своїми вміннями дарують надію на світле майбутнє. Як же склалося життя учасників «Україна має талант» після проєкту? Та як кожен з них протягом цих місяців допомагає країні вистояти проти російської агресії?

лиза крутикова

Більше на тему: Григорій Решетник про переможця “Україна має талант”: “У свої 14 років Артем зібрав близько мільйона доларів на допомогу ЗСУ!”

25-річна повітряна гімнастка та учасниця «Холостяк»-11 Ліза Крутікова розповіла Григорію Решетнику, як три тижні жила під звуки вибухів недалеко від Ірпеня, чим допомагає цивільному населенню як волонтер та як проходить її реабілітація від травми руки, яку вона отримала перед фіналом талант-шоу.

Про 24 лютого та 3 тижні у Києві:

Це був день, коли ми з хлопцем поставили жирну крапку в нашому ремонті, який тривав кілька місяців. Нам привезли диван. Ми нарешті видихнули, сіли на диван і дивилися Гаррі Поттера до другої ночі. Потім лягли спати. А за кілька годин я прокинулася від дзвінка своєї мами та її слів: «Ліонька, збирай валізи, нас бомбять…»

Я не знаю, як передати ці відчуття: коли те, про що читав у книгах чи дивився у фільмах, відбувається наживо. Ти не можеш повірити в це до кінця. На годиннику було близько 5:30. Ми схопили собаку, збігли вниз з 16 поверху сходами, в ліфті страшно було їхати. З того дня ми ночували у бункері. І пробули там три тижні. Там, у бункері, всі сусіди вже стали як рідні. До останнього не хотіла їхати. Але у Києві ми жили на околиці, близько до нас – Ірпінь. Якщо ми піднімалися нагору, то бачили все, що горіло там. І чули усі вибухи.

 Про волонтерство:

Я волонтер, використовую свій блог та аудиторію для допомоги ЗСУ та біженцям. Перші дні був сумбур, запити летіли всі підряд. Знайти машину, житло, їжу… А потім я виділила для себе кілька сфер: допомагала людям поселитися, шукала їм ночівлю, і досі допомагаю за індивідуальними запитами.

Є й те, що сильно злить мене. У мене брат, офіцер, воює. І він часто розповідає про погану якість броників: «Повзеш у лісі, а в тебе метал у бік упирається, тому що плитоноска порвалася…» Займаючись волонтерством, я дізнаюся, що 20 броників може їхати і лише 6 доїжджає. Їх розбирають, продають на ОЛХ. Таке дуже злить!

Ліза Крутікова про волонтерство

Про благодійні концерти та травму руки:

Я дуже жалкую, що не вчасно зламала руку. Мене запрошували виступати в Європі на благодійному концерті. Зібрані кошти пішли на допомогу нашій армії. Але рука поки що не здатна на тяжкі фізичні навантаження.

Я намагаюся не втрачати віри та надії на наше світле майбутнє. Якщо всі посміхатимуться і нестимуть добро, це добро швидше переможе!

лиза крутикова

Більше на тему: Ксенія Мішина розповіла, як війна розкрила в ній справжній патріотизм

 «Я обурений як і Ліза, адже сам неодноразово чув такі історії, коли хтось заробляє на війні. Це гріх, особливо зараз. Такі речі треба на рівні закону карати, аби була відповідальність – думаю, наша влада зробить виноски… Я пишався і продовжую пишатися неймовірним талантом Лізи. Вона – наша гордість і я певен, у неї ще буде можливість виступити у фіналі нашого талант-шоу. А тепер вона ще й стала справжнім бійцем на волонтерському фронті. Вдячний їй за допомогу. Я уявив одразу після війни її весілля з хлопцем (сміється). А якщо він довго думатиме, ми заберемо Лізу не лише на «Україна має талант», а й на «Холостячку»! – поділився враженнями від спілкування з Лізою Григорій Решетнік. 

Нагадаємо, оновлений сезон шоу «Україна має талант» виходив в ефірі СТБ восени 2021 року та був присвячений 30-річчю незалежності нашої країни. За результатами телеперегляду, легендарне шоу випередило всі топові прем’єри сезону і стало найкращою програмою осені та лідером праймового суботнього слоту (19:00–23:00). Дев’ять тижнів поспіль легендарний проєкт очолював топ програм дня серед усіх телеканалів.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Читайте також