Наречена для тата

Марат і Вікторія: шлях пари на проекті «Наречена для тата»

Після того, як у випуску 9 творці шоу «Наречена для тата» залишили інтригу, Марат Осіпов і Вікторія Короткова стали найзагадковішою парою проекту. Незважаючи на протилежність характерів, у пари досить гармонійно розвивалися стосунки. На жаль, у фіналі Марат сказав дівчині «ні». Яким був шлях пари на проекті, розповість наш матеріал.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Марат Осіпов і Вікторія Короткова: ексклюзивна фотодобірка

071A8937

Марат — відомий ресторатор, бізнесмен і, звичайно ж, батько. Він успішно займається справами, але нещасливий в особистому житті. Син Марата Арсен — непроста дитина. Тому головною вимогою чоловіка до потенційної дівчині є її бажання подружитися з хлопчиком і знайти з ним спільну мову.

Віка — студентка, журналіст, піарник. Працює організатором медіаконференцій. Вона дуже темпераментна, харизматична дівчина. Володіє прекрасним почуттям гумору й оптимізмом.

З перших хвилин знайомства Віка відчула складнощі в спілкуванні з Маратом. Учасники — повні протилежності. До того ж є ще Арсен, з яким важко налагодити стосунки…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінал «Наречена для тата» змінив долі учасників!

Але дівчина не розгубилася. Маленькими кроками пара йшла до налагодження контакту. Вони ходили на побачення, спілкувалися. Марат влаштовував Віці багато сюрпризів, щоб здивувати й порадувати дівчину. Поступово їй вдалося знайти спільну мову і з Арсеном! А це було завданням не з легких.

Перешкодою на шляху до щасливого фіналу стала різниця в темпераментах учасників. Віка дуже запальна, експресивна дівчина, готова сперечатися й навіть влаштовувати скандали. Марат, навпаки, дуже стриманий, спокійний чоловік. У хвилини пікових ситуацій вони не чули один одного. Кожен з учасників розглядав ту чи іншу подію зі своєї позиції.

Марату сподобалася дівчина зовні, він в захваті від того, що вона налагодила спілкування з Арсеном. Але, як виявилося, «треба ж і собі дружину шукати». В день вибору Марат сказав Віці «ні». Він аргументував своє рішення та побажав дівчині щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пост-шоу «Наречена для тата»: життя після проекту

Віка, навпаки, почувши відмову, освідчилася Марату в коханні вірменською мовою. Однак учасник не зміг зрозуміти її слова. Як зізналася потім Віка на пост-шоу, «незважаючи на те, що у нас розійшлися шляхи, тепле відчуття любові залишилося, й мені хотілося про це сказати».

Того ж вечора Марат поїхав до Галі, щоб розповісти про свої почуття та відновити стосунки. Але на момент зйомок пост-шоу вони розійшлися. Пара не змогла розібратися з тими проблемами, які зруйнували їхні взаємини раніше.

Якими ще подробицями поділилися Марат і Віка, дивіться в пост-шоу «Наречена для тата» від 03.04.2018 просто зараз!

Video: Марат і Вікторія розійшлися в фіналі проекту Наречена для тата

У фіналі проекту Наречена для тата Марат і Вікторія не змогли стати парою. Дивіться, яким був шлях Марата й Віки на проекті Наречена для тата

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: