Танці. World of Dance

Костянтин Томільченко запросив вибулого учасника в зимове шоу «Вартові Мрій»

Завдяки своєму танцю і неймовірним трюкам Бахтіяр Ібрагімов запам’ятався глядачам і суддям ще з першого кастингу восьмого сезону «Танцюють всі!». Хоча перемогти в проекті йому не вдалося, Бахтіяр не засмучується – зовсім скоро його можна буде побачити на сцені різдвяного шоу Костянтина Томільченка «Вартові Мрій». Як іде підготовка до нового зимового проекту від телеканалу СТБ і що йому найбільше запам’яталося на «Танцюють всі!», Бахтіяр розповів сайту STB.UA.

7QqwPlfGQJw

Бахтіяр, яке випробування на «Танцюють всі!» запам’яталося тобі найбільше?

Моє останнє випробування на проекті, коли нам дали другий шанс повернутися в шоу. І справа не тільки в тому, що я отримав можливість ще раз станцювати на сцені «Танцюють всі!». До цього я постійно щось робив на проекті, але був задоволений результатом на 80%, а тут я відчув, що повністю виклався і отримав максимальний результат. Ми всю ніч репетирували з участниками, які були мені близькі, і я бачив їхню наснагу, їм дійсно подобалося те, що вони роблять – саме це мене найбільше надихнуло.

Читайте также: Бахтіяр Ібрагімов навчив артиста балету танцювати брейк

Що ти робив після того, як покинув проект?

Відразу ж після «Танцюють всі!» я став дізнаватися, де які кастинги проходять. Коли я спочатку йшов на проект, хотів там поднабратися досвіду, щоб потім активно розвиватися і працювати в цій сфері. Буквально через день після того, як проект для мене закінчився, мені скинули посилання на оголошення про кастинг в нове шоу Костянтина Томільченко «Вартові Мрій». Тоді я подумав, що це доля – на проекті з усіх суддів саме він був мені ближчий за всіх, я постійно відчував його підтримку і дуже хотів ще попрацювати з ним.

Розкажи трохи більше про «Вартових Мрій»?

Це добра зимова казка в жанрі 3D-шоу для всієї родини. «Вартові Мрій» дуже важливий проект для мене. У ньому є, все чого я якраз хотів навчитися – виступам на великій сцені, акторської майстерності. Та й взагалі, працювати з Костею – дуже велика удача, у нього є, чому повчитися.

IMG_0395

Вважається, що вуличним танцюристам складно адаптуватися до виступів на великій сцені, це правда?

Звичайно ж, я відчув цю різницю. Я міг порівнювати, як інші хлопці та дівчата все схоплюють буквально не льоту і як це давалося мені. Але я звик до того, що треба постійно вчитися, розвиватися і не стояти на місці. Для мене це новий досвід і намагаюся докласти максимум зусиль, щоб нічого не упустити.

Читайте также: Учасникам доведеться навчити танцювати зірок проектів СТБ

Як іде постановочний процес з Костянтином Томільченком?

На ньому величезна відповідальність, він відповідає не тільки за себе, а й за весь спектакль в цілому. У постановці йому допомагають Юрій Пристаєцький, Максим Пєкний та Євген Кот. Протягом певного часу Максим працював закордоном, Юра більше пішов у постановочний процес «Х-Фактора», і все трималося тільки на Кості і Жені, звичайно, їм удвох було важко справлятися з усім. Всі артисти це розуміють, і зі свого боку ми теж намагаємося йому допомогти.

Як думаєш, глядачам сподобається шоу «Вартові Мрій»?

Це буде дуже круто! У шоу «Вартові Мрій» багато циркових номерів, які пов’язані з основною історією. Там є драма, екстрим, танці всіх стилів. Будь-який глядач знайде тут щось цікаве для себе. Тому всі приходьте на «Вартові Мрій» – вам обов’язково сподобається!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.