Танці. World of Dance

Чи вдасться екс-учаснику з розбитим серцем знову отримати квиток?

Вже цієї п’ятниці, 14 жовтня, на тебе чекає день високої танцювальної моди на улюбленому проекті! Стильні, епатажні, яскраві та надзвичайно талановиті учасники міста Одеси вже готові тебе здивувати. А до нашої незмінної трійки суддів знову приєднається харизматичний хореограф-постановник, експерт шоу «Супермодель по-українськи» Річард Горн! Чим здивує колоритне місто цього разу?

ричард горн

Одним із найексцентричніших учасників стане одесит Нікіта Митрофанов. Цього хлопця знає все місто, адже його покликання – дивувати і шокувати людей. Нікіта танцює у стилі «VOGUE», а це означає, що, крім техніки і якісного танцю, йому необхідно вміти привертати увагу оточуючих, бути самобутнім і харизматичним танцівником. Нікіта – яскравий тому приклад. На сцені «Танцюють всі! – 9» учасник влаштує справжнє модне шоу. Чи вдасться вогеру довести, що стиль, в якому він танцює, має право на життя у нашому проекті?

Никита Митрофанов

Також на вас чекає знайомство ще з однією конкурсанткою, життя якої не має сенсу без танцю! Катерина Томашек – артистка балету. Дивно, але ця дівчина не претендує на головні партії у постановках. Вона переконана, що в родині має бути тільки один соліст, і це – її чоловік, ведучий артист Одеського національного театру опери та балету Віктор Томашек. Танцівник вже брав участь у шоу «Танцюють всі! – 8» і навіть став фаворитом судді проекту Тетяни Денисової. Взяти участь в шоу Катю переконав саме Віктор. Чи зможе учасниця довести, що вона не менш талановита, ніж її успішний чоловік?

Екатерина Томашек

Окрім того, на сцену шоу повернеться яскравий учасник минулого сезону «Танцюють всі!» Олег Ковбасюк. Тоді однієї харизми для наших суддів було недостатньо, щоб пропустити конкурсанта в ТОП-20. Весь рік Олег старанно тренувався і готувався до 9-го сезону, щоб з новими силами закінчити розпочате. Однак хлопець жив не лише танцями, але і почуттями до однієї дівчини…Христини Заяць, екс-учасниці проекту. Справжнім розчаруванням для Олега виявилася новина, що у Христини вже є молодий чоловік, за якого вона вирішила вийти заміж. Не пропусти танець-сповідь Олега Ковбасюка в «Танцюють всі! – 9».

Олег Ковбасюк

Дивись одеський кастинг 14 жовтня, о 20.00, на СТБ! Не пропусти танці, від яких захопить дух!

Video: Удастся ли экс-участнику с разбитым сердцем вновь получить билет?

Уже в эту пятницу, 14 октября, тебя ждет день высокой танцевальной моды на любимом проекте! Стильные, эпатажные, яркие и необычайно талантливые участники города Одессы уже готовы тебя удивить.

Video: Удастся ли экс-участнику с разбитым сердцем вновь получить билет?

Уже в эту пятницу, 14 октября, тебя ждет день высокой танцевальной моды на любимом проекте! Стильные, эпатажные, яркие и необычайно талантливые участники города Одессы уже готовы тебя удивить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.