Танці. World of Dance

ПРАВИЛА голосування у телевізійній передачі «ТАНЦІ. WORLD OF DANCE» (1 сезон)

(надалі – «Правила» та «Передача» відповідно)

 1. Період голосування глядачів Передачі:
  • Голосування за учасників Передачі відбуватиметься в період з 30 жовтня 2022 року по 18 грудня 2022 р. Одразу по закінченню кожного випуску буде відкрите глядацьке голосування в телеграм-каналі https://t.me/channelSTBgolosuvannya (надалі – Телеграм-канал), яке  триватиме тиждень (далі – «Голосування»). Також в ефірі Телеканалу СТБ під час відповідного випуску з’являтиметься QR-код для переходу на голосування в Телеграм-канал. Обрати улюблених учасників можна в кожній з трьох категорій:
 • Діти – сольні виконавці та дуети віком до 17 років;
 • Дорослі – сольні виконавці віком від 17 років;
 • Команди – колективи будь-якого віку складом від двох учасників.
  • З результатами Голосування можна ознайомитись в Телеграм-каналі.

 

 1. Визначення переможця Передачі:
  • За результатами глядацьких голосів щотижня визначатимуться три лідери – по одному з кожної категорії. А вже наприкінці грудня, по завершенню всіх випусків, серед усіх лідерів тижня глядачі зможуть обрати трійку найкращих представників своїх категорій. Вони стануть переможцями першого сезону «Танці. World of dance».

 

 1. Умови проведення Голосування:
  • Взяти участь у Голосуванні можуть особи, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними (далі – Користувачі). ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», адреса 03113, Україна, м. Київ, вул. Макухи, 1 (далі – Організатор) та Телеграм-канал не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Користувачів та/або умови дотримання правил Голосування Корстувачами. Організатор та Телеграм-канал попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення особами вікових обмежень та обмежень дієздатності.
  • Результати Голосування, оголошені Організатором є остаточними і не можуть бути змінені/оскаржені. Організатор не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок з глядачами щодо Переможця чи кількості голосів, відданих глядачами за відповідних учасників Передачі. Телеграм-канал зазначає кількість голосів у відсотковому відношенні. Організатор не надає пояснення будь-яким особам щодо прийняття того чи іншого рішення.
  • Беручи участь у Голосуванні, Користувачі підтверджують, що належним чином ознайомлені з цими Правилами, зобов’язуються їх дотримуватись, надають свою повну та безумовну згоду з ними та іншими рішеннями Організатора, стосовно правил проведення Голосування.

 

 1. Механізм Голосування:
  • Для того, щоб взяти участь у Голосуванні, Користувачі мають вчинити наступні дії:
 • відкрити або завантажити додаток Telegram (надалі – Додаток) на мобільний телефон або відкрити в браузері веб-версію Додатку;
 • відкрити Телеграм-канал;
 • у розділі «Голосування» віддати голос за відповідного учасника шляхом натискання на обраного учасника Передачі.
  • Голоси Користувачів враховуються виключно в оголошений період для Голосування, а саме протягом одного календарного тижня після виходу відповідного випуску Передачі.

 

 1. Повідомлення про обробку персональних даних
  • Під час проведення Голосування здійснюється збір та обробка персональних даних, а саме:

– телефонних номерів Користувачів;

– інформації з акаунту Користувачів в Телеграм-каналі (ім’я, прізвище та/або нік-нейм; номер ID Користувача; зображення акаунту як його складової частини без мети ідентифікації Користувача за таким зображенням, дата реєстрації у Додатку, інформація про вік Користувача);

– історії результатів голосування та історії переписки в Телеграм-каналі;

– інформації про те, з яких сайтів, програм, каналів, тощо в мережі Інтернет було здійснено перехід у Телеграм-канал;

– або іншої інформації, яку Користувачі самостійно повідомляють ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (надалі – «Персональні дані») в т.ч. у своїх зверненнях чи скаргах у зв’язку з участю в Голосуванні.

 • Володільцем Персональних даних є ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ». Ви можете звернутись до нас з приводу обробки Персональних даних за адресою: 03113, Україна, м. Київ, вул. В. Макуха, 1 або написавши листа на електронну пошту: dpo@slm.ua.
 • Метою збору та обробки Персональних даних є забезпечення можливості використання Телеграм-каналу та його додаткових функцій, ідентифікація Користувача (вас) як унікального користувача Голосування, забезпечення достовірних результатів Голосування в Передачі, а також забезпечення прозорості та об’єктивності Голосування. Персональні дані також можуть оброблятись з метою зв’язку з Користувачем для вручення призів/заохочень/подарунків, проведення акцій та опитувань в т.ч. таких, що проводяться третіми особами – спонсорами передач володільця персональних даних, з метою направлення інформаційних повідомлень, розсилок, а також у цілях маркетингу та PR, з  метою отримання статистичних даних, в т.ч. для отримання статистичних даних у знеособленому вигляді.

6.3.1. У випадку, якщо внаслідок використання Користувачем Телеграм-каналу або здійснення ним Голосування такий Користувач набуде право на отримання призів/заохочень/подарунків, він зобов’язується надати додаткові персональні дані (в тому числі завірені копії документів) у складі та способом, вказаними такому Користувачу. Такі персональні дані будуть оброблятись виключно з метою здійснення вручення призів/заохочень/подарунків протягом строку, необхідного для здійснення такого вручення та виконання господарських (в т.ч. фінансових та податкових) зобов’язань, пов’язаних із таким врученням.

 • ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» здійснює передачу Персональних даних третім особам, у тому числі передачу даних іноземним суб’єктам відносин (транскордонну передачу даних), якщо країна місця здійснення діяльності такої юридичної особи забезпечує належний захист персональних даних.
 • Розпорядниками Персональних даних є:
  • ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» 03113, Україна, м. Київ, вул. Макухи, 1;
  • особи/підрядники, які забезпечують функціонування Телеграм-каналу, проведення голосувань, розважальних опитувань або заходів у Телеграм-каналі, а також розіграш призів/заохочень/подарунків;
  • інші особи, яким Користувачем надається згода на обробку персональних даних в порядку, зазначеному даними Правилами.
 • Обробка та зберігання Персональних даних здійснюється ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» протягом часу, необхідного для досягнення мети, визначеної у п. 5.3. цих Правил, функціонування Телеграм-каналу та 1 (одного) року з моменту досягнення мети, визначеної п. 5.3.Правил .

5.6.1. в окремих випадках Персональні дані можуть оброблятись протягом часу, необхідного для такої обробки відповідно до вимог чинного законодавства України (наприклад, для цілей оподаткування, у разі вручення призу/заохочення/подарунку, тощо).

 • Персональні дані будуть видалятися або знищуватися у встановленому статтею 15 Закону України «Про захист персональних даних» порядку. Доступ до персональних даних буде здійснюватися відповідно до ст. 16 Закону України «Про захист персональних даних».

5.7.1. У випадку знищення Користувачем Телеграм-каналу персональних даних, користування Телеграм-каналом стає неможливим з огляду на технічні особливості Телеграм-каналу.

 • Результати Голосування в Проекті зберігаються та можуть оприлюднюватись ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» у будь-який спосіб на розсуд ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» в узагальненому знеособленому вигляді, що виключає можливість перегляду результатів голосування кожного конкретного Користувача та його безпосередньої ідентифікації.
 • Повідомляємо, що відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», Користувач (ви) маєте право:
 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються ваші персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються ваші персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для вас правові наслідки.

Додатково умови обробки персональних даних у зв’язку з Голосуванням або використанням Телеграм-каналу, можуть визначались Згодою (за умови наявності вимоги надати таку Згоду Користувачем).

 

 1. Додаткова інформація:
  • Перед здійсненням Голосування, Користувачі повинні ознайомитись з цими Правилами. Беручи участь у Голосуванні, Користувачі повністю погоджуються з цими Правилами та погоджуються їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил є незрозумілим або неприйнятним для Користувачів, вони не можуть брати участь у Голосуванні.
  • Участь у Голосуванні за допомогою Додатку, означає, що Користувач ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати повідомлення з інформацією будь-якого змісту, у тому числі, і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від Організатора та/або Розпорядників персональних даних.
  • Інформування глядачів проводиться шляхом розміщення даних Правил за посиланням: https://www.stb.ua/, протягом усього періоду проведення Голосування.
  • Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення за посиланням: https://www.stb.ua/. Організатор має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ stb.ua.
  • У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором, та таке рішення не підлягає оскарженню.
 2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення приймається Організатором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.