Танці. World of Dance

Бахтіяр Ібрагімов навчив артиста балету танцювати брейк

За умовами п’ятого випробування шоу «Танцюють всі!» всі учасники, які вибули з проекту, отримали шанс повернутися. Судді дали їм в помічники інших танцюристів, і учасники організували кілька тріо. Основним правилом конкурсу стало те, що хореографію ставлять капітани, вибулі учасники, орієнтуючись на свій рідний стиль.

IMG_0395

Така новина приголомшила танцюристів, але більше всіх був шокований Віктор Томашек, артист балету за освітою. Він уже багато років працює солістом в театрі і з таким стилем танцю ніколи раніше не стикався. Хлопець вирішив чого б то не коштувало вивчити складну хореографію заради свого приятеля Бахтіяра. «Це було схоже на олов’яного солдатика, але не хочеться, щоб прибирали твоїх друзів», – поділився Вітя.

Читайте також: У проект «Танцюють всі!» повернувся скандальний вибулий учасник

Бахтіяр з ентузіазмом узявся вчити балетних танцюристів Вітю і Сашу своєму рідному стилю. Капітану було дуже складно, адже класичний танець і брейк не мали нічого спільного між собою, і його помічникам не вдавалися трюки і манера. «Це брейкданс, і він не може бути легким. Важкувато, але ми вчимо», – висловився Бахтіяр.

Читайте також: Тетяна Денисова не на жарт злякалася за безпеку учасника

Судді були в передчутті чогось цікавого, адже вони давно хотіли побачити Віктора в такому образі і стилі. У підсумку майже всі увагу членів журі зайняв саме Томашек. «У них крута команда вийшла», – резюмували судді. Незважаючи на відмінне виконання і велику виконану роботу, Бахтіяр не зміг повернутися на проект.

Потужний і цікавий виступ команди Бахтіяра дивіться тут:

Video: Бахтияр Ибрагимов научил артиста балета танцевать брейк

Основным правилом конкурса стало то, что хореографию ставят выбывшие участники, по своему родному стилю. Капитану было сложно, его помощникам не удавались трюки и манера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.