Танці. World of Dance

Театр Раду Поклітару святкує своє 10-річчя!

Театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» Раду Поклітару відзначає свій десятий день народження!

Afisha Karmen TV

Одного жовтневого вечора 2006-го року у мистецьке життя України увірвався «КИЇВ-МОДЕРН БАЛЕТ». З того часу, вже понад 10 років, трупа театру на чолі з талановитим керівником – хореографом, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Раду Поклітару – бентежить уяву глядачів, даруючи потужний заряд позитивних емоцій кожною виставою не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Завдяки сміливим ідеям маестро, невтомності і майстерності у відточуванні деталей танцю та образів артистів балету, українська сучасна хореографія збагачується, пульсує, і цим надихає все більше поціновувачів сучасного театрального мистецтва.

Кармен.TV (1)

Міністр культури України Євген Нищук прокоментував: «Величезна робота, що провадиться учасниками трупи, у багатьох експертів на початках викликала певний скепсис. Перші кроки нині славетного колективу називали мистецькою авантюрою. Утім, кожен його учасник довів: він вартий найвищих похвал! Попри всі складнощі, які випали на долю театру, сьогодні «КИЇВ-МОДЕРН БАЛЕТ» зміцнів та став справжньою родзинкою сучасного  українського мистецтва. «КИЇВ-МОДЕРН БАЛЕТ» – абсолютно унікальна інституція. Кожний показ її вистав – очікувана визначна мистецька подія!»

Кармен.TV (4)

З нагоди свята, 21 жовтня о 19:00 на сцені Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва артисти «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» подарують глядачам унікальну нагоду повернутися в минуле і разом з Вами ще раз пережити момент народження, відчути як все починалося 25 жовтня далекого 2006-го!

На сцені розгорнеться балет «Кармен.ТV» на музику Жоржа Бізе  – найперша вистава трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ», якою колектив дебютував 10 років тому на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Кармен.TV (2)

За десять років роботи театру народилося понад 20 вистав, яким аплодували глядачі України, Франції, Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаю, Таїланду, Білорусії, Молдови, Росії та інших країн.

Сам Раду Поклітару ділиться емоціями так: «Я щасливий – у мене є свій рідний творчий дім. Я вдячний долі за те, що у мене є сім’я – артисти, яким вдається зрозуміти мої ідеї, наскрізь пройнятися ними і відчайдушно яскраво й непристойно талановито донести їх до серця глядача; є й ті люди, яких не видно на сцені, але це не заважає їм абсолютно чесно допомагати мені у щоденній, щогодинній копіткій праці над підтриманням роботи складного механізму сучасного театру».

Кармен.TV (3)

10 років – це особлива дата для всього колективу «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ».

Нагадаємо, що артисти театру Ілля Мірошниченко, Артем Шошин, Петро Наку, Толик і Катя Водзянскіе успішно зарекомендували себе на проекті «Танцюють всі!».

Кармен.TV (5)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.