Танці. World of Dance

Лілія Ребрик: Танець мені подарував все! (ФОТО)

Акторка і телеведуча Лілія Ребрик давно закохала в себе тисячі українців. Ось уже 9 сезонів найтанцювальнішого шоу країни «Танцюють всі!» вона дарує глядачам найпозитивніші та добрі емоції. Танець пов’язав Лілю не тільки з улюбленою роботою, але і з головним чоловіком її житті – харизматичним Андрієм Диким. Сім’ю чарівної телеведучої дійсно можна назвати танцюючою, адже свої перші кроки у світ хореографії робить і маленька Діанка, донька Лілі та Андрія!

Читайте також: хореографічна вистава Коридор – проект СТБ і StarLight Entertainment

лилия ребрик и андрей дикий

«Мені завжди подобалося танцювати, я із захопленням дивилася на людей, які вміють це робити. 10 років я присвятила художній гімнастиці, але час від часу шкодувала, що в дитинстві не записалася в танцювальний гурток, як моя молодша сестра. Я любила гімнастику, але при цьому була дуже артистичною, і мені завжди було цікаво спробувати себе в танцях», – зізналася Ліля.

Мама завжди мріяла бачити Лілю на пуантах, але, коли дівчинку привели до балетної школи, з’ясувалося, що вона ще дуже маленька, тому віддали її на гімнастику.

c44825ccc30cb689192a3b450b972d01

«Коли оголосили про старт проекту« Танцюють всі!», в голові відразу промайнуло: «Хто, як не я, повинен його вести?». Це було моє божевільне бажання. Я з соромом і жахом згадую свої перші проби. Чому? Тому що я дуже хотіла стати ведучою цього проекту і дуже старалася. А коли сильно стараєшся, не завжди виходить все легко. Це був саме той випадок», – згадала Ліля.

І хоч перші проби виявилися для Лілі не дуже вдалими, її, як ведучу прогнозу погоди, вже знали на СТБ, тому і дали шанс розкритися по-новому. ««Ти дуже цікава особистість», – почула я зрештою. Мені це трохи і лестило, і додало внутрішньої впевненості, і відповідальності. А на других пробах я вже розуміла, що не маю права відійти від себе. У ролі ведучої я повинна бути цікавою, допитливою, спраглою вбирати кожен напрямок, словом, бути собою», – зробила висновок дівчина.

d41a4e643b62f065b3e283f94092570c

Перші сезони танцювального шоу були для Лілі схожі на казку. Вона не могла повірити, як танцівникам вдається справлятися зі складними завданнями і так професійно вправлятися з собою і своїм тілом.

«Коли мене питали:«А чим ж ти будеш займатися після проекту?», у мене була заготовлена відповідь:«Про це я подумаю завтра, а сьогодні я живу танцями»», – сказала вона.

А ось доленосним для Лілі став ще один проект – «Танці з зірками». Саме він перевернув її життя.

3033abcf8b81dce31ba01f8643131aba

«Саме на цьому проекті я зустріла своє кохання. Кажуть, що парний танець – це репетиція спільного життя. У нашому випадку було саме так. Те, що ми не розуміли до останнього, в результаті перетворилося у нашу диво-сім’ю», – розповіла Ліля.

Зараз телеведуча впевнено стверджує: «Танець мені подарував все: і улюблену роботу, і сім’ю, і здійснив мою мрію. Тепер це все є в моєму житті. Залишається тільки сказати: «Дякую, його величності танцю!»»

156195b89a6f38c241090b3323c0967f (1)

За матеріалом Ivona.bigmir.net

Фото – Марина Головньова

3b1376de9e23acd6a2de3d77b9cbefa2 (1)

aec6263f4ba0e92056e535e42bc30227 (1)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.