Танці. World of Dance

11-річна учасниця вразила суддів танцювальною зрілістю

Єві Уваровій всього 11 років, але вона вже знає, що будь-який успіх вимагає віддачі і терпіння.

ева

Дівчинка займається танцями та художньою гімнастикою більшу частину свого життя – ось уже 8 років. Одне із головних завдань спортсменки – контролювати вагу, інакше за кожні зайві 400 грам їй доведеться відповідати перед суворим тренером. Цукерки, печиво, тістечка, – все це може тільки приснитися юній Єві.

«Я люблю солодощі всілякі, особливо шоколад. Мені подобаються млинці і картопля шоколадна, а ще еклери… Справжнє блаженство! Просто всього цього не можна», – з сумом пояснила дівчинка.

3

Навіть найрадісніше свято в році – День народження – не є причиною для того, щоб розслаблятися. Саме тому Єва воліє уникати розмов про їжу, а ось про танці вона може говорити годинами!

«У танцях я вільна. Можу, як пташка, літати… Від танців я отримую задоволення», – зазначила учасниця.

Соло Єви по-справжньому захопило наших суворих суддів. Вони не могли повірити, що дитина може рухатися настільки граційно і по-дорослому, як робила це учасниця. А сам Раду Поклітару назвав конкурсантку маленькою професіоналкою. На запитання члена журі, про що ж був танець, дівчинка відповіла: «Я показувала душу людини: як вона падає і злітає».

ева2

Польський хореограф Міхаль Пиріг звернувся до Єви: «Така мила, гарненька, ладненька, працюєш, мабуть, в залі дуже багато. Я в захваті від дітей, в захваті від тебе. Навіть немає слів».

Бажаний квиток дівчинці вручила Тетяна Денисова. «Ми всі готові тобі щось віддати, тому що ти неймовірно чудова на сцені. У тебе дивовижні лінії, легкий стрибок і ти вся переливалася, як чиста вода. У нас не залишається іншого вибору, як дати тобі цей квиток», – зазначила суддя шоу.

Читайте також: Хто отримав Золотий квиток у Полтаві?

Виступ Єви Уварової дивись у відео:

Video: 11-летняя участница поразила судей танцевальной зрелостью

Еве Уваровой всего 11 лет, но она уже знает, что любой успех требует отдачи и терпения.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.