Танці. World of Dance

Костянтин Томільченко: Цирк дю Солей – це виклик для мене

Нещодавно стало відомо, що харизматичного суддю шоу «Танцюють всі!» і одного з провідних хореографів України Костянтина Томільченко запросили до Цирку дю Солей для створення нового проекту. Яка робота чекає вітчизняного постановника за кордоном і з ким він вирушить у подорож? Дізнайся в матеріалі.

Константин Томильченко

«В Аргентині є дуже популярна рок-група« Soda Stereo». Їх доля дуже трагічна, фронтмен групи помер у 2014 році після 4-річної коми. Цій групі присвячено нове шоу «Sep7imo Dia», прем’єра якого відбудеться навесні 2017 року. Все шоу буде поставлене під музику «Soda Stereo»», – розповів Костянтин.

У новому шоу він буде займатися постановками, а також відповідати за хореографію.

«Але це не танцювальне шоу, воно буде побудоване на циркових номерах, і я буду займатися їх постановкою. Загалом я буду робити те ж саме, що і в шоу «Дім таємничих пригод». Я працюватиму з номерами різної складності – деякі вже поставлені і їх просто необхідно адаптувати під музику «Soda Stereo». Деякі номери треба буде поставити з нуля», – зазначив суддя «Танцюють всі!».

NF8A5688

Читайте також: Лілія Ребрик: Танець мені подарував все! (ФОТО)

Костянтин не приховує того, що він вже вийшов за рамки танцю у класичному розумінні. «Мені цікаво продовжувати розвиватися і пробувати себе в нових напрямках. Але я б не сказав, що відійшов від танцю. Танець – це рух, а рух і пластика нікуди не поділися з мого життя», – пояснив авторитетний постановник.

У Буенос-Айрес Костянтин вирушає разом з дружиною Наталі і донькою Уляною.

«Цирк дю Солей – виклик для мене, можливість перевірити себе на тлі дуже сильного суперника. По-перше, я сподіваюся, що зможу допомогти команді зробити висококласне шоу. По-друге, хочу навчитися новому для себе і отримати дуже цінний досвід, працюючи в команді, у якої за плечима шоу, що збирає аншлаги у всьому світі», – підсумував Костянтин.

В Україну постановник повернеться вже навесні наступного року.

За матеріалом viva.ua

1Q8A3849

C49A3326

NF8A5476

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.