Танці. World of Dance

29 квітня світ відзначає Міжнародний день танцю

Зовсім скоро, 29 квітня 2016 року, весь світ відзначає Міжнародний (Всесвітній) день танцю. Танець є однією з форм мистецтва, яка об’єднує в одне ціле людей різних національностей, поглядів та зовнішності. За допомогою хореографії люди висловлюють радість, відчай, біль, сум’яття – все, що хочуть донести без слів.

Читайте також: «Танцюють всі! -9» здивують новими суддями і правилами

Fagdlmr3eVc

Дата Міжнародного (Всесвітнього) дня танцю була затверджена ще в 1982 році в пам’ять про народженого в цей день французького балетмейстера, реформатора і теоретика балету Жана-Жоржа Новера (Jean-Georges Noverre), який увійшов в історію як «батько сучасного балету». Чим же він заслужив таке звання?

Читайте також: Стань глядачем кастингів нового сезону «Танцюють всі!»

Балетмейстер не просто створював постановки, він ще і узагальнив весь досвід в області хореографії. Жан-Жорж Новер також виділив її основні принципи в широко відомій серед фахівців книзі «Листи про танець і балети». Вона стала першою теоретичною розробкою в області мистецтва танцю. Батько балету визначив головні принципи, в яких пантоміма і танець існують тільки в співдружності композитора, хореографа і художника.

jCVrs0sGg0U

Саме з цієї причини засновники Міжнародного (Всесвітнього) дня танцю основною ідеєю свята назвали об’єднання всіх напрямків танцю як єдиної форми. Так, за домопомогою хореографії руйнуються політичні, економічні та етнічні кордони, а світом править краса, дружба і мир. І люди розмовляють однією мовою – мовою танцю.

Читайте також: 15 правдивих фактів про життя професійного танцюриста

Неважливо, хто ви: артисти театрів опери і балету, танцівники сучасної хореографії, модерна, хіп-хопу, бальних або народних танців, колективи або самодостатні сольні танцівники. Ми закликаємо всіх людей, які не байдужі до танцювального мистецтва, відзначити цю подію 29 квітня 2016 року. І сподіваємося, що всі ті, хто все ще не наважився почати танцювати, в цей день зроблять крок назустріч своїй мрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.