Танці. World of Dance

«Танцюють всі! -9» здивують новими суддями і правилами

Телеканал СТБ розпочав зйомки кастингів 9-го сезону талант-шоу «Танцюють всі!» з оновленим складом журі. Тепер поруч з постійними суддями проекту – Тетяною Денисовою, Владом Ямою і Костянтином Томільченко з’являться запрошені закордонні хореографи. І першим з них став відомий американський хореограф, постановник неймовірних шоу для Cirque du Soleil Кевін Інує, більш відомий як TOKYO. Він не новачок в проекті: в 2012 і 2013 роках TOKYO працював з учасниками «Танцюють всі!» як постановник номерів, і вже тоді мріяв опинитися за столом журі.

Читати також: новий сезон «Танцюють всі!» 9 чого чекати?

4J0C6324

«Для мене величезна честь бути частиною такого прекрасного танцювального проекту, – каже TOKYO. – У 2013 році, після роботи над постановками шостого сезону, я сподівався, що одного разу стану суддею, і ось через три роки отримав цю пропозицію. Дев’ятий сезон буде дійсно міжнародним – на кастинги приїжджають танцюристи з Європи та Америки, і я радий, що разом з українськими колегами ми відібрали найкращих».

Читайте також: Стань глядачем кастингів нового сезону «Танцюють всі!»

Від кастингу до кастингу склад «четвірки» суддів буде постійно змінюватися. За суддівське крісло знову повернеться хореограф і суддя п’ятого, шостого та сьомого сезону «Танцюють всі!» Раду Поклітару. Також до членів журі приєднається Нікіта Томпсон (Nikeata Tompson) – суддя перших двох сезонів німецького танцювального шоу «Got To Dance».

Зміни відбулися і у правилах відбору: в цьому році судді отримають 10 «золотих» квитків, якими зможуть заохотити найсильніших учасників телекастингів.

4J0C6294

«До нас приїжджають ще більше талановитих танцюристів з-за кордону, але українські учасники кастингу не менш сильні. І серед них, як і в минулому році, багато талановитих дітей і підлітків, яким ми обов’язково дамо шанс поборотися за перемогу. «Танцюють всі! -9» – це шоу, в якому можуть брати участь всі, незалежно від віку і місця проживання», – говорить керівник проекту Анатолій Максимов.

Читайте також: Лілія Ребрик зачитала вірш Ліни Костенко

Ведучі шоу: Лілія Ребрик і Дмитро Танкович.

Прем’єра дев’ятого сезону «Танцюють всі!» традиційно відбудеться восени в ефірі телеканалу СТБ.

За додатковою інформацією та акредитацією на зйомки кастингів можна звертатися в прес-службу телеканалу СТБ.

yakovleva.a@stb.ua

+38(044)501-98-98

Також у тебе є можливість побачити все на власні очі! Стань глядачем шоу і будь першим, хто дізнається всі подробиці!

Video: «Танцюють всі!-9» на СТБ: новые судьи и новые правила

Телеканал СТБ приступил к съемкам кастингов 9-го сезона талант-шоу «Танцюють всі!» c обновленным составом жюри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.