Танці. World of Dance

Уля Головій запрошує на додаткові кастинги «Танцюють всі! -9»

Одна з найяскравіших учасниць шостого сезону Уляна Головій була першою танцівницею в історії проекту, яка показала глядачам незвичайний стиль vogue. Зараз цей стиль стрімко набуває популярності і завойовує все більше прихильників у всьому світі. Як змінилося життя Улі після проекту і чому варто ризикнути і спробувати заявити про себе на «Танцюють всі!», танцівниця розповіла сайту STB.UA.

USSJLJnBCT0

Уля, після твоєї участі в проекті пройшло 3 роки, що змінилося в твоєму житті за цей час?

Кардинально відразу після проекту моє життя не змінилось, я продовжувала працювати над своєю студією в Харкові і продовжувала розвиватися як танцюрист. Тільки минулої осені я прийшла до дуже несподіваного і важливого для себе кроку, який кардинально змінив моє життя – я переїхала до Києва. Мене прийняли в команду «Apache Crew», яку зібрали колишні учасники різних сезонів «Танцюють всі!», і життя стало набагато насиченішим, ніж раніше, – репетиції замінюють тренування, а тренування плавно переходять в ніч.

Коли ти прийшла на кастинг, практично ніхто не знав про такий стиль, як vogue, чи змінилася ситуація за три роки?

Це правда, на момент моєї участі в «Танцюють всі!» vogue в Україні тільки набирав обертів. Я не можу сказати, що зараз танцівників у цьому стилі стало дуже багато, але, в порівнянні з тим часом, число зацікавлених дійсно зросла. У Києві у мене з’явилося багато нових учнів, які, в середньому, старші, ніж студенти моєї харківської студії. Їх багато, вони всі різні, і з ними всіма дуже цікаво – мені подобається з цими людьми не тільки проводити час у залі, але і спілкуватися поза тренуваннями.

_eFUJXdIoyk

Розкажи про свої останні досягнення?

Днями я повернулася зі Швеції, де брала участь у масштабному vogue-балі (балами називаються змагання в стилі vogue – прим. ред.) з іноземними суддями. Дуже надихнулася і приїхала з масою емоцій.

Чи плануєш ти далі розвивати vogue як стиль танцю в Україні?

Так, зараз я зі своїми друзями-танцюристами і учнями готую в Києві масштабний vogue-бал, який відбудеться 10 квітня. Судити буде відомий американський танцюрист, легенда цього стилю Aviance Milan. Крім того, у нас виступить гурт Kazaky, а також молоді і дуже перспективні музиканти Constantine і Cape Cod. Так що всіх, хто хотів дізнатися більше про vogue, запрошую до Києва 10 квітня.

13

Що б ти порадила молодим, але поки ще не впевненим у собі танцюристам?

Молодим танцюристам, як впевненим, так і не впевненим у собі, я рекомендую спробувати свою удачу в дев’ятому сезоні «Танцюють всі!», тому що це досвід, негативний або позитивний – неважливо – це все одно величезний поштовх до вашого розвитку. Не варто пропускати таку можливість!

У березні та квітні всі охочі потрапити на дев’ятий сезон проекту «Танцюють всі!» зможуть відвідати предкастинги за таким графіком:

Київ: 19 і 20 березня, з 10:00 – 21:00, студія M.E.L DANCE SCHOOL, вул. Олени Теліги 35А

Мінськ: 2 – 3 квітня, з 10-00 до 21-00, студія танцю та фітнесу ZAMES STUDIO, пр. Переможців, 4 (в приміщенні Палацу спорту). Телефон: + 375 29 878 56 92

Санкт-Петербург: 26 і 27 березня, з 10-00 до 21-00, Центр сучасної хореографії «MOLOKO». Метро Чернишевська, Ливарний пр. 14 (вхід під арку в будівлю клубу «Олімпія», останній поверх). Тел. 959 – 17 – 27

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.