Танці. World of Dance

Тетяна Денисова не на жарт злякалася за безпеку учасника

Рідний стиль учасника ТОП-18 Бахтіяра Ібрагімова – брейк, і хлопець завжди робить багато технічних елементів, які вимагають максимальної концентрації й акуратності. Складність випробування за життя була в тому, що учасники танцювали на машині, що рухалася, тому хлопець дуже ризикував.

775

Коли Бахтіяр виконував своє соло, Тетяна Денисова ледве стримувала емоції. Вона дуже боялася за здоров’я хлопця, скрикуючи від виду його ризикованих трюків. Сам хлопець був спокійний і подякував суддям за підтримку. «Це непередаване відчуття. Вид – просто бомба. Такі моменти з тих, які запам’ятовуються, і ти проносиш їх через все життя», – радів Бахтіяр після свого соло.

Читайте також: Христина запросила всю двадцятку до себе в гості до Львова

Члени журі, на жаль, не змогли залишити всіх номінантів у шоу і дали шанс продовжити боротьбу тільки Вові. Учасник був одним з найближчих друзів Бахтіяра, і хлопець сказав переможцю у випробуванні: «Я радий, що це ти».

Читайте також: Вибулий учасник був радий, що танцював на головній сцені країни

«Ви були гідними конкурентами, і нам за вас абсолютно не соромно», – підтримав учасників Костянтин Томільченко. Бахтіяр зізнався, що проект дуже змінив його як людину, він отримав дуже багато незамінного досвіду в різних стилях танцю, а також прив’язався до хлопців та дівчат. У планах хлопця переїзд до Києва разом зі своїми друзями по проекту.

Незвичайне соло Бахтіяра за життя дивіться тут:

Video: Татьяна Денисова не на шутку испугалась за безопасность участника

Когда Бахтияр исполнял свое соло, Татьяна Денисова еле сдерживала эмоции. Она очень боялась за здоровье парня, вскрикивая от вида его рискованных трюков.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.