Танці. World of Dance

Вибулий учасник був радий, що танцював на головній сцені країни

Соло за життя після четвертого етапу випробувань двадцятки стало найбільш екстремальним за всю історію сезону. Учасники не повірили своїм очам, коли побачили величезний автомобіль зі сценою. Танцюристам дали волю у виборі музики і хореографії, але ніхто з них не уявляв, де їм доведеться танцювати. Без страховки і права на помилку, номінанти виходили на імпровізовану сцену і виконували свій танець максимально акуратно. Машина ж у цей час рухалася з великою швидкістю.

446

Хореографія Влада Хрістюхі, одного з номінантів, спочатку викликала сміх суддів, але потім вони зрозуміли задумку танцівника. Хлопець вибрав для соло свій улюблений стиль контемп і розкрив у танці всі свої емоції. «Я був собою задоволений на 100 %. Думаю, я дійду до десятки», – був упевнений учасник. Проте цьому не судилося збутися. З трьох хлопців-номінантів – Вови, Влада і Бахтіяра, судді залишили тільки Вову, відправивши двох інших хлопців додому. Влад не показав розчарування і побажав перемоги своїй подрузі Марині.

Читайте також: Команда «Авангард» обійшла суперників завдяки спокою

«У мене все круто. Кожен мріє станцювати на найголовнішій сцені країни. Я тут станцював. Я буду сумувати, тут багато крутих хлопців та дівчат», – поділився він.

Останній танець Влада Христюхи в ТОП-18 дивіться тут:

Video: Выбывший участник был рад, что танцевал на главной сцене страны

Из трех парней-номинантов - Вовы, Влада и Бахтияра, судьи оставили только Вову, отправив двух остальных парней домой. Влад не показал разочарования и пожелал победы своей подруге Марине.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.