Танці. World of Dance

Христина запросила всю двадцятку до себе в гості до Львова

Коли Христина побачила, де їй доведеться танцювати, то була просто шокована: «Це була платформа, як в Факторі страху». Після соло за життя в басейні дівчина набралася сміливості і впевненості в собі, тому їй вже нічого не було страшно, і вона станцювала драйвовий хіп-хоп.

Костянтин Томільченко навіть підтанцьовував разом з дівчиною – настільки яскравим був її виступ. «Я думала, найкрутіше випробування було в басейні, але це не зрівняється ні з чим. Третій раз номінація була не дарма. Я прокайфовала від того, що зробила», – розповіла учасниця після соло.

0L2A9700

Крім Христини, з дівчат в номінацію потрапила Даша і Стефанія, і судді вирішили залишити тільки одну з них. Кращою на думку членів журі стала Даша, а іншим танцівницям довелося покинути проект. Влад Яма дуже прив’язався душею до Стефанії і Христини, адже вони були в його команді у випробуванні на Івана Купала і вдвох з дівчат відстоювали честь команди. Він сказав учасницям, що вони обов’язково зустрінуться, якщо тільки не перестануть танцювати. Суддя навіть озвучив бажання піти разом з ними.

Читайте також: Вибулий учасник був радий, що танцював на головній сцені країни

«Я себе відчула по-новому. Ніколи не забуду день, коли оголошували двадцятку. Ці емоції ніколи не повторяться», – плакала Христина. Танцівниця освідчилася всій двадцятці у коханні та запросила до себе в гості до Львова.

Екстремальний танець за життя у виконанні Христини Заяць дивіться в ВІДЕО:

Video: Кристина пригласила всю двадцатку к себе в гости во Львов

Кристина Заяц призналась в любви всей двадцатке и пригласила к себе в гости во Львов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.