Танці. World of Dance

Успішний хореограф здійснив мрію, потиснувши руку Костянтину Томільченко

Яскравий учасник з Португалії Джао Асункао вже встиг стати хореографом зі світовим ім’ям і навіть взяти участь у створенні «Євробачення»! Мета учасника на нашому проекті – реалізувати себе в якості танцівника та познайомитися з кумиром – Костянтином Томільченко. Джао вдалося зробити все!

танцуют все 9

Займатися танцями Джао мріяв ще з дитинства. «Я пам’ятаю, коли ходив до школи, говорив вчителям, що після випуску я стану артистом», – розповів хлопець.

Однак вчителі наполягали на тому, щоб Джао вибрав серйознішу професію.

«Одного разу до нас приїхав балет зі Швейцарії, і я зрозумів, що мені потрібно. Набрався нахабства і подався до них», – згадав прo початок своєї кар’єри Джао.

«Зараз мені вже 30 років, я – хореограф. У мене є своя компанія. Ми створюємо спектаклі, шоу на сценах. Нещодавно зробили церемонію відкриття для «Євробачення»», – повідомив учасник.

Найбільша гордість Джао – це номер під назвою «Сірі люди». Він прo біженців, які намагаються втекти від війни. «Я особисто приймав у ньому участь», – зазначив хлопець.

Мрія Джао – познайомитися з українським хореографом і постановником Костянтином Томільченко. Саме він надихає Джао на роботу. Учаснику вдалося поспілкуватися з кумиром і висловити своє захоплення його роботою.

джао асункао

«Я – танцівник і найбільше люблю танцювати. Мені цього не вистачає. За ці роки мені так і не вдалося позмагатися з іншими. Весь час працював. І коли я почув прo міжнародний сезон вашого шоу, я подумав: «Ось де я знайду собі цікавих суперників»», – розповів прo ціль на «Танцюють всі! – 9» Джао Асанкао.

Учасник станцював на сцені стильний хіп-хоп і був в ньому повністю гармонійним.

Читай також: Судді змінили правила шоу і вручили два Золотих квитка!

Влад Яма прокоментував виступ Джао: «Ми багато танцівників бачили на цій сцені, і більшість відносяться до танцю з пафосом. А ось ти просто кайфував. Ти підняв мені настрій».

А заслужений квиток учаснику вручила Тетяна Денисова. «Бачу, ти не тільки хороший танцівник, але ще і дуже цікава людина, тому йди до нас і забери свій квиток», – звернулася вона до конкурсанта, простягаючи нагороду.

джао танцуют все 9

Дивись виступ учасника тут:

Video: Успішний хореограф здійснив мрію, потиснувши руку Костянтину Томільченко

Яскравий учасник з Португалії Джао Асункао вже встиг стати хореографом зі світовим ім'ям і навіть взяти участь у створенні «Євробачення»! Мета учасника на нашому проекті - реалізувати себе в якості танцівника та познайомитися з кумиром – Костянтином Томільченко. Джао вдалося зробити і одне, і друге!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.