Танці. World of Dance

Учасникам доведеться навчити танцювати зірок проектів СТБ

Соло за життя в п’ятому випробуванні 20-ки стало для номінантів справжнім сюрпризом, адже такого на «Танцюють всі!» ще не було! Танцівники вже спробували себе в ролі постановників чи учнів на майстер-класах, а тепер вони самі стануть вчителями. Більше того, вчити танцювати вони будуть зірок проектів телеканалу СТБ, які дуже далекі від хореографії.

hkjkc

Брати участь у шоу будуть Євген Злобін – переможець «МастерШеф-4», Марина Кищук з проекту «Холостяк», Юлія Фоміна, переможниця «Зважені та щасливі-4»; Дмитро Бабак, зірка «Х-фактора», Сергій Сапон із реаліті «Хата на тата», а також Саїд Джурді Абд Аллах із шоу «Україна має талант-7». Багатьох переможців шоу СТБ танцюристи знали і вболівали за них, тому зраділи можливості поспілкуватися і попрацювати разом зі своїми фаворитами.

Читайте також: В одній команді зібрали найскандальніших учасників

Більше за всіх розсмішив учасників і суддів найвеселіший кулінар країни Женя Злобін. Його фірмові фрази розійшлися на цитати, а на проекті він проявив себе гарним батьком і талановитим кухарем. Маленька Еля сподівалася, що вона буде працювати з Дмитром Бабаком. «Мені більше всіх з ним захотілося танцювати, але взагалі все одно, аби тільки знайти з ними спільну мову», – зізналася дівчинка.

Читайте також: Підсумки голосування команди, що програла, шокували учасників шоу

Юлія Фоміна шокувала учасників своїми результатами схуднення. «Перше враження, коли я її побачив, – це супергерой», – поділився Діма. Поява Марини на екрані розбурхала всіх хлопців проекту, а Саїд підкорив танцюристів своїм гарним голосом. Із Сергієм Сапоном ніхто не захотів танцювати, побоявшись того, що з чоловіком буде складно побудувати роботу в парі. «Коли ми його побачили, то всі подумали – ні, тільки не з ним, це жах», – розповів Ілля.

Як учасники відреагували на умови випробування за життя:

Video: Участникам придется научить танцевать звезд проектов СТБ

Теперь танцоры станут учителями. Более того, учить танцевать они будут звезд проектов телеканала СТБ, которые очень далеки от хореографии.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.