Танці. World of Dance

Підсумки голосування команди, що програла, шокували учасників шоу

За підсумками змагання з використанням світлового шоу перемогу здобула «Гармонія», і колективу «Дерево життя» довелося вибирати номінантів для соло за життя. У процесі обговорення з’ясувалося, що команда розділилася на дві частини ще під час постановки номера. Ініціативу в свої руки взяли Таня і Тіма, їх підтримав і погоджувався з їхніми ідеями Ілля Мірошниченко, а Вова з Сашею були в нейтралітеті. Ізгоями випробування стали Ільдар та Ілля Чижик.

rtyrty

Тимофій розповів, що всю хореографію ставив він і Таня, і його не цікавило, хто був незадоволений тим, що вони підготували. Якщо Таня раніше відгукувалася про Ільдара як про розумного не по роках хлопчика і дружила з ним, то тепер перед суддями назвала його розпещеною дитиною, яка не може присадити своє его. Лідери команди, а також їхні друзі на проекті, як один, проголосували проти Ільдара та Іллі Чижика.

Читайте також: В одній команді зібрали найскандальніших учасників

«Цього слід було очікувати, оскільки наша команда розділилася на дві частини», – зазначив Ільдар. Хлопець вибачився перед командою за все, в чому був не правий, оскільки він просто хотів поліпшити ідею і зробити танець більш гарним. Він та Ілля хотіли використовувати більше «магії» світлового шоу, чого в підсумку все ж не вистачило членам журі. Номінація двох яскравих танцівників стала шоком для іншої команди. Їх обурило і засмутило те, як двоє постановників номера «Дерево життя» вирішили долю Іллі та Ільдара.

Як проголосувала команда «Дерево життя», дивіться у ВІДЕО:

Video: Итоги голосования проигравшей команды шокировали участников шоу

Номинация двух ярких танцовщиков стала шоком для другой команды. Их возмутило и расстроило то, как двое постановщиков номера «Дерево жизни» решили судьбу Ильи и Ильдара.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.