Коли ми вдома

Історії пар

Koly my vdoma (1)

Паша та Катя (Костянтин Войтенко та Олена Алимова) – молода сімейна пара. Паша мікробіолог, молодий та перспективний вчений. Він боготворить свою дівчину та вважає, що йому дуже пощастило, адже вона звернула на нього увагу. Катя фахівець з манікюру. Вона велика мрійниця, яка в захваті від ерудиції свого коханого. В їхній парі Катя – наставниця та ділиться мудрістю у стосунках із Павлом.

Koly my vdoma (2)

Тарас і Оксана (Андрій Пономаренко та Ірина Андреєва) шанують українські традиції та звичаї. Оксана працює диктором на залізничному вокзалі в Полтаві, а її чоловік – продавцем- консультантом техніки. Нарешті збулася мрія пари про дитину – вони стали батьками. Завдяки цьому налагодилися стосунки невістки з авторитарною свекрухою (роль виконує Тетяна Зіновенко).

Koly my vdoma (3)

Андрій і Марина (Олексій Тритенко та Катерина Колесник) – сімейна пара, будні якої присвячені піклуванню про дитину. Після декретної відпустки Марина, вчителька молодших класів, повертається у школу. Відтепер їй доводиться наглядати за дітьми як на роботі, так і вдома. Оскільки її чоловік Андрій, як мала дитина, постійно потрапляє в безглузді побутові ситуації через надмірну цікавість і простодушність.

Koly my vdoma (4)

Олег і Настя (Кирило Бін і Катерина Кістень) у шлюбі вже понад 20 років, але їхні пристрасні стосунки не втратили запалу. Настя – сімейний психолог, але не може дати ради проблемам власного шлюбу. Вона постійно думає про вірність коханого, зміцнення стосунків та збереження власної краси. Олег – бабій, постійно ухиляється від домашніх справ, лінивий та не завжди до кінця чесний із дружиною. Олег, на радість дружині, покинув пост тренера жіночої баскетбольної команди. Але натомість став фітнес-тренером, що теж не до душі Насті.

Koly my vdoma (5)

Григорій і Надія (Станіслав Боклан і Тетяна Шеліга) – приклад неспокійної старості ветеранів сімейного фронту. За 40 років шлюбу вони швидко розпізнають хитрощі один одного, але все одно дозволяють їм траплятись. Надія в минулому медсестра, а Григорій – прапорщик у відставці. Вони обожнюють свою доньку та онуків, дуже сумують за ними і з нетерпінням чекають новин від них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: