Коли ми вдома

Про проект

Весела історія про відносини п’яти українських сімей з’явилася в ефірі СТБ в 2014 році. За цей час «Коли ми вдома» встиг стати одним із найулюбленіших глядачами телепроектів, перетворився зі скетчкому в повноцінний серіал і був відзначений професійною премією «Телетріумф».

Головні герої залишаються незмінними з першого сезону, їх грають відомі та улюблені українські актори: Станіслав Боклан, Тетяна Шеліга, Кирило Бін, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Альона Алимова, Андрій Пономаренко, Тетяна Зіновенко, Ірина Андрєєва, Катерина Колесник, Олексій Тритенко.

– Завдяки цифрам четвертого сезону і любові глядачів, ми довго не думали над зйомками п’ятого. При правильному підході «Коли ми вдома» може бути вічним проектом. Наш серіал про життя, а життя – вічне, – коментує креативний продюсер серіалу Дмитро Кіцай. – Минулого року ми стали серіалом, і життя героїв сильно змінилось. Тому в цьому сезоні кожну сім’ю чекає ще більше пригод та несподіваних поворотів. Наша улюблена українська сім’я нарешті здобула внучку і доньку Богданку. І це, звичайно, поверне нас до конфлікту Оксани (Ірина Андрєєва) та Наталії Богданівни (Тетяна Зіновенко), оскільки вони представляють дві кардинально різні школи виховання.

Ледар Олег (Кирило Бін) знайшов роботу в кінці минулого сезону, тепер він – тренер. Але не баскетбольний, а фітнес-тренер. Його оточують молоді красиві жіночі тіла, що дає нові підстави для ревнощів Насті (Катерина Кістень). У Каті (Альона Алимова) і Паши (Костянтин Войтенко) перший рік спільного сімейного життя. Тепер Катя будує сім’ю, що страшно смішно – смішно для нас і страшно для Павла. Григорій (Станіслав Боклан) і Надія (Тетяна Шеліга) залишились незмінними. Гриша – великий жук, який постійно намагається десь роздобути собі грошей. І від цього страждають всі, включаючи його самого. Але все одно він залишається добрим та милим чоловіком, який врешті решт все усвідомлює, завдяки своїй дружині.

– В цьому сезоні у нас буде більше українських селебріті в ролі камео. Це будуть ТОП-зірки нашого шоу-бізнесу. Оскільки ми хочемо дивувати глядачів, серед них будуть дуже неочікувані гості, – ділиться секретами Дмитро, але поки не розкриває імена.

Ще однією особливістю п’ятого сезону став перехід героїв на українську мову.

– При перекладі сценарію ми надихались серіалом «Альф». Нам здається, українська в ньому – найбільш вдала для комедії: приємна, мелодична, дуже смішна. Але ми намагаємось знайти свою особливість, щоб вже знайомі глядачам герої набули нових фарб, які дозволять полюбити їх ще більше.

Прем’єра нового сезону комедійного серіалу «Коли ми вдома» відбудеться восени 2018 року на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: