Кріпосна

Обережно, спойлер: факти про новий сезон мелодрами «Кріпосна»

Восени на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра продовження легендарної костюмованої мелодрами «Кріпосна». Глядачі з нетерпінням бажають дізнатися, що ж далі буде з Катериною, чи живий Жадан, як складуться долі Петра, Наталі та інших улюблених героїв. На всі ці запитання ми отримаємо відповіді вже зовсім скоро. А поки пропонуємо кілька найцікавіших фактів про серіал «Кріпосна».

Факти про новий сезон мелодрами Кріпосна

Про зачіски та грим у мелодрамі «Кріпосна»  

Гримери в середньому працювали з героїнею/героєм від 40 хв до 1 години. Щоб прискоритися, чесали і гримували акторів у чотири руки. Для масових сцен весілля і балу художники з гриму починали роботу за 4 години до розвороту (початку зйомок), іноді їм доводилося стартувати о 5 ранку.

Більше на тему: Я розумію цей персонаж і в ньому живу: Олеся Жураківська про героїню мелодрами «Кріпосна» Павлину

Костюми з Чехії для акторів серіалу «Кріпосна»

Щоб одягнути всіх персонажів «Кріпосної», в тому числі й акторів епізодів, довелося орендувати більше 250 комплектів, у які входили взуття, муфти, капелюхи, сумки, сукні, сюртуки, пальта, накидки, плащі. Додатково були орендовані окремі екземпляри одягу поштучно. Вбрання надали кіностудії «Баррандов» (Чехія) та ім. О. Довженка.

Факти про новий сезон мелодрами Кріпосна

Лікарня — одна з локацій зйомок «Кріпосної»  

У цьому сезоні лікарня стане одним з найважливіших об’єктів. Троє головних героїв у стінах лікарні боротимуться за своє життя, і для декого ця битва виявиться останньою. Спойлер! Головна героїня Катерина вивчиться на лікаря, але де вона навчатиметься і чи доведеться їй застосувати в житті отримані знання — поки секрет.

Не пропустіть прем’єру на СТБ зовсім скоро!

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: