Танці. World of Dance

Макс Чмерковський: про життя в Америці, Шая та депресію

Телеканал СТБ і група Starlight Media вже готують нове масштабне шоу — українську адаптацію успішного формату «World of Dance», який дистриб’ютує компанія NBCUniversal. Суддя танцювального шоу Макс Чмерковський напередодні прем’єри розповів глядачам «Неймовірної правди про зірок» про те, як життя в Америці вплинуло на нього теперішнього. Подробиці ― далі в матеріалі. 

Макс Чмерковський: про життя в Америці, Шая та депресію

«Після переїзду в Америку я був найбілішою вороною з усіх білих ворон. Це сталося в період дорослішання ― в 14 років. Я дуже важко адаптовувався, у мене не виходило з мовою, депресія. Саме тоді мене рятували танці. Вся моя увага фокусувалася на них. Це був дуже важкий період у моєму житті». 

Саме через ці випробування та важке дитинство Максим балує свого маленького сина Шая. Хоче, щоб у нього завжди все було добре. 

«Я тепер дограю те, чого в мене не було. У мого сина є все: поїздки, купа іграшок, 5 дронів. У кого з дітей 80-х були дрони?» (Сміється. ― Прим. ред.). 

Нагадаємо, що прем’єра  «Танці. World of Dance» на телеканалі СТБ відбудеться 26 березня о 19:00.

Нещодавно СТБ розкрив імена зіркового журі та ведучої проєкту «Танці. World of Dance». Цієї весни найкращих танцюристів обиратимуть: Тетяна Денисова, Макс Чмерковський та Євген Кот.

Зйомки телевізійних кастингів розпочато.

Video: Макс Чмерковський: про життя в Америці, Шая та депресію

Суддя танцювального шоу Макс Чмерковський напередодні прем'єри розповів глядачам «Неймовірної правди про зірок» про те, як життя в Америці вплинуло на нього теперішнього

Більше на тему: Ми станемо свідками народження справжніх зірок танцю: Євген Кот прокоментував повернення танцювального шоу на СТБ

Читайте нас також у Viber и Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.