Танці. World of Dance

Режисер і хореограф Анатолій Сачивко. Перший кастинг у шоу! (ВІДЕО)

Згадуючи про найяскравіших особистостей проекту, неможливо залишити без уваги учасника 4-го сезону «Танцюють всі!» Анатолія Сачивка. Сьогодні цей хлопець – талановитий хореограф-постановник, керівник творчого об’єднання «Apache Crew» і людина, на класи якої прагне потрапити більшість танцюристів.

rlfIoVgjJrY

У шкільному віці Толік не був зразковим учнем чи надією вчителів. Хлопчика мало цікавило навчання. Після 9-го класу він вирішив залишити школу і серйозно зайнятися хореографією, але так і не зміг вступити до Київського обласного училища культури і мистецтв, так як погано написав диктант і іспит з літератури. Йому запропонували іншу, менш привабливу альтернативу, – навчатися на бібліотекара і потім, можливо, перевестися на бажаний напрямок. На подив Толіка, так і сталося.

Читайте також: Топовий хореограф країни Вася Козарь. Як все починалося? (відео)

Після навчання юний і сором’язливий Толік прийшов на кастинг проекту «Танцюють всі – 4!». Вже тоді хлопець чітко визначив свою мету – потрапити до двадцятки кращих танцюристів України. Там Толік знайшов не лише цінний досвід і нові знайомства, а й своє кохання, учасницю того ж сезону, Галю Пеху.

«Після проекту я став впевненіше триматися на сцені. Проект дав великий досвід в плані роботи з глядачами. Я знайшов нових друзів і партнерку, про яку навіть мріяти не міг раніше», – зазначив конкурсант.

o563s_KKkyE

Після закінчення проекту в житті Толіка все перевернулося. Він відчув у собі сили не лише танцювати, а ще й робити постановки.

У 2014 році до Толіка прийшла ідея організувати танцювальну команду під назвою «Apache Crew». Хлопець запросив до складу кращих танцюристів країни зі всіх сезонів «Танцюють всі!» і не тільки. Кожен учасник колективу – це індивідуальність. Не обмежуючись єдиним стилем, танцюристи «Apache Crew» створюють самобутнє мистецтво, яке вже встигли оцінити у нашій країні. У тому ж році колектив отримав премію «Myway Dance Awards» як відкриття року і посів перше місце на конкурсі «Краща команда країни». Після цього Толіку і його танцюристам надійшло чимало пропозицій щодо співпраці (кліп Джамали «Я заплуталась», а також спільна робота з Дімою Монатіком «В лучшем свете»). Також Толік є творцем спектаклю «Megapolis».

cT9qnOVqZoQ

Читайте також: Спокусливий танець Соні Некс на 1-му кастингу шоу

Своїм прикладом Толік Сачивко продемонстрував, що за допомогою праці і старанності можна досягти будь-яких поставлених цілей!

Пропонуємо згадати, яким же прийшов цей хлопець на передкастинг 4-го сезону «Танцюють всі!». 

Video: Режиссер и хореограф Анатолий Сачивко. Первый кастинг в шоу! (ВИДЕО)

Вспоминая о самых ярких личностях проекта, невозможно оставить без внимания участника 4-го сезона Анатолия Сачивко. Сегодня этот парень – талантливый хореограф-постановщик, руководитель творческого объединения «Apache Crew» и человек, на классы которого стремится попасть большинство танцоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.