Танці. World of Dance

Спокусливий танець Соні Некс на 1-му кастингу шоу

Ця ефектна дівчина приковує до себе погляди однією появою. Соня Геворкян, відома як Соня Некс, – танцівниця, спортсменка в категорії «бікіні», експерт з харчування і тренер з фітнесу. На проекті «Танцюють всі – 5!» вона запам’яталася сексуальними танцями.

Новий сезон Танцюють всі 9 дивіться онлайн на сайті з 2 вересня 2016!

fRNCPSn2tpA

Свою танцювальну діяльність Соня почала в 5 років. Батьки віддали дівчинку на латиноамериканські танці. Протягом семи років вона показувала відмінні результати і займала призові місця на конкурсах. Але скоро їй це набридло. Соня почала захоплюватися клубними і вуличними танцями. Дівчина не залишилася непоміченою – її почали запрошувати на зйомки для кліпів.

HSCb2DWeBvA

На український проект учасниця приїхала з Росії, так як на той момент у її країні не було подібного шоу. У своєму першому інтерв’ю дівчина зазначила: «Мені дуже подобається проект «Танцюють всі!». Дуже шкода, що в Росії немає такого проекту. Хочу спробувати себе. Мені взагалі цікаво все, що пов’язано з танцями».

Спортивна конкурсантка одразу підкорила суддів і глядачів своєю енергією, драйвом універсальністю. Дівчина відійшла від звичних клубних танців і спробувала себе в абсолютно нових ролях.

Читайте також: Топовий хореограф країни Вася Козарь. Як все починалося? (відео)

А подивитися, якою Соня прийшла на передкастинг шоу, можна тут: 

Video: Соблазнительный танец Сони Некс на 1-ом кастинге

Эта эффектная девушка приковывает к себе взгляды одним появлением. Соня Геворкян, известная как Соня Некс, – танцовщица, спортсменка в категории «бикини», эксперт по питанию и тренер по фитнесу. На проекте «Танцюють всі – 5!» девушка запомнилась сексуальными танцами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.