Танці. World of Dance

«Натуральний блондин»: Діма Щебет на «Танцюють всі!» (ВІДЕО)

Танцюрист із Казахстану Дмитро Щебет зайняв 3 місце у 6-му сезоні проекту «Танцюють всі!». Брейкер продемонстрував універсальність і бажання боротися за звання кращого танцюриста. Згадаймо, яким же Діма прийшов на проект.

vlcsnap-2016-08-01-12h23m37s80

З першого інтерв’ю учасник запам’ятався тонким гумором і харизмою. Про себе він сказав «скромно»: «Натуральний блондин – на всю країну такий один». Блакитноокий хлопець зміг зацікавити суддів своїм відчуттям музики, чарівною посмішкою і величезним бажанням розвиватися у танці.

Танцюрист з 8-ми річним стажем у брейк-данс розумів, що одним стилем складно здивувати глядача, тому запасся ще й ліричним соло у стилі контемпорарі.

На проект Діма прийшов спробувати власні сили і почати нове життя, як зазначив сам учасник у своїй анкеті.

08i2nBxyGKg

Читайте також: Згадати все: Яна Заєць на проекті «Танцюють всі!» (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)

Пройшовши всі випробування, Діма Щебет довів, що танці для нього – це не забава, а справа всього життя. Учасник потрапив до трійки фіналістів і продемонстрував величезний ріст на проекті.

Шоу закінчилося і стало важливою сходинкою у професійному житті Діми. Але хлопець не збирається зупинятися на досягнутому. Він продовжує шукати у танці нові грані, розвиваючи себе і свою пластику.

Зараз Діма – учасник одного з найяскравіших творчих колективів «APACHE CREW», керівник якого – Анатолій Сачивко, учасник 4-го сезону проекту «Танцюють всі!». Кращі танцюристи України зібралися разом, щоб творити справжнє мистецтво.

LRYQoRMnX0o

Читайте також: Як починав свій шлях на проекті Антон Пануфнік (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)

Згадаймо, яким же прийшов Діма Щебет на проект «Танцюють всі!»: 

Video: «Натуральный блондин»: Дима Щебет на проекте «Танцюють всі!» (ВИДЕО)

Танцор из Казахстана Дмитрий Щебет занял 3 место в 6-ом сезоне проекта «Танцюють всі!». Брейкер продемонстрировал универсальность и желание сражаться за звание лучшего танцора. Давайте вспомним, каким же Дима пришел на проекте?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.