Танці. World of Dance

Згадати все: Яна Заєць на проекті «Танцюють всі!» (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)

Учасниця 6-го сезону проекту «Танцюють всі!» Яна Заєць – яскрава і технічна танцівниця. Вона запам’яталася глядачеві не лише своїми рудими кучерями, але і старанністю, емоційністю і танцювальною зрілістю.

Яна

З 3-х років Яна займалася художньою гімнастикою. Завдяки своїй працьовитості вона досягла у своїй справі відмінних результатів: зайняла перші і призові місця на Чемпіонатах України та на багатьох міжнародних турнірах, стала членом збірної команди України і Майстром Спорту міжнародного класу з художньої гімнастики. Також Яна отримала титул абсолютної чемпіонки світу з естетичної гімнастики.

Незважаючи на всі перемоги і успіхи у спорті, дівчина завжди мріяла танцювати, адже саме в танці можна показати не лише можливості тіла, а й стан душі.

Старанність і відповідальність у заняттях танцями направили Яну на потрібний шлях. Вона потрапила до балету «JB» під керівництвом Тетяни Денисової.

TlVz2X8rwTY

Читайте також: Віталій Савченко. Як все починалося (ВІДЕО)

Яна прийшла на кастинг 6-го сезону «Танцюють всі!» за емоціями і позитивом, як сама зазначила у своїй анкеті.

Дівчина досягла відмінних результатів в шоу і стала суперфіналісткою проекту. Нагадаємо, що перемогу у 6-му сезоні здобув Володимир Раков.

Яна працювала у хореографічних постановках з такими артистами, як: Тіна Кароль, Макс Барських, Віталій Козловський, Віра Брежнєва тощо.

Про себе дівчина говорить просто: «Я така, яка є. Ставлюся до людей так само, як вони ставляться до мене». Зараз Яна щаслива і нещодавно стала мамою!

UQ-Vth-h6aQ

Подивитися перший сольник Яни Заєць на проекті «Танцюють всі!» можна тут: 

Video: Вспомнить все: Яна Заец на проекте «Танцюють всі!» (ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ВИДЕО)

Участница 6-го сезона проекта «Танцюють всі!» Яна Заец – яркая и техничная танцовщица. Она запомнилась зрителю не только своими рыжими кудряшками, но и старательностью, эмоциональностью и танцевальною зрелостью.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.