Танці. World of Dance

Глядачі визначили першого суперфіналіста проекту

За своє життя на проекті «Танцюють всі!» довелося поборотися семи танцюристам, і їм належало навчити танцювати зірок проектів СТБ. Допомогти учасникам шоу погодилися Євген Злобін – переможець «МастерШеф-4», Марина Кищук з проекту «Холостяк», Юлія Фоміна, переможниця «Зважені та щасливі-4»; Дмитро Бабак, зірка «Х-фактора», Сергій Сапон з реаліті «Хата на тата», а також Саїд Джурді Абд Аллах з шоу «Україна має талант-7».

_18A4678

Більшість танцівників відразу знайшли спільну мову з учасниками інших шоу, але деяким довелося набагато складніше. Маленька Еля та Ілля Чижик витратили багато сил і нервів, щоб підібрати потрібні слова і підхід до своїх яскравих учнів. Женя Злобін зізнався, що йому теж було нелегко на тренуваннях: «Добре, хоч у мене партнерка маленька, доросла була б, як три маленьких дівчинки, – я б не подужав підтримки». Сергій Сапон спочатку взагалі відмовився від участі, але потім робота закипіла, і в підсумку все вийшло весело й гідно.

Читайте також: Даніель Сібіллі розповів, як змінилося його життя після шоу

Після танцю за життя члени журі залишили Іллю, Ільдара і Дашу. «Я був радий, що ми втерли носа своєї екс-команді», – порадів Чижик. Найгіршими на цьому тижні стали Роман Невінчаний, Дмитро Позовний та Еліна Антонова. Хлопці не впоралися із драматичною задумкою хореографії і не переконали суддів емоційно, а у Еліни не вийшло перевершити Дашу в ролі вчителя. «Першою з двадцятки я згадаю тебе», – сказала наймолодшій учасниці Тетяна Денисова.

_18A3964

Наступним випробуванням кращих танцюристів країни став танцювальний батл на Хрещатику. Учасникам потрібно було закохати в себе глядачів, які і вирішували їх долю. Дві команди показали груповий танець, і перемогу здобула синя команда. Але далі сталося те, чого не очікував ніхто з хлопців і дівчат. Костянтин Томільченко оголосив про початок справжнього батлу. З танцюристів із таким видом змагання були знайомі тільки Вова і Стас, а інших налякало саме слово «батл».

Читайте також: Зірка проекту «Хата на тата» не захотів танцювати з учасником

Учасники боролися один на один зі своїми конкурентами і вибивали їх із гри за допомогою голосів глядачів. Найяскравішими і найбільш витривалими з двох команд виявилися Ільдар та Ілля Мірошниченко. Суддя зазначив, що призом за краще виконання стане путівка до прямих ефірів. Переможцем батлу і першим суперфіналістом шоу «Танцюють всі!» став Ільдар Гайнутдінов. «Моя мрія збулася, світ просто перекинувся на 180 градусів», – не вірив своєму щастю хлопець.

Яскраві випробування кращих танцюристів країни дивіться тут:

Video: Зрители определили первого суперфиналиста проекта

Самыми яркими и выносливыми из двух команд оказались Ильдар и Илья Мирошниченко. Судья отметил, что призом за лучшее исполнение станет путевка в прямые эфиры.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.