Танці. World of Dance

Зірка проекту «Хата на тата» не захотів танцювати з учасником

За умовами останнього випробування номінантів танцюристи дізналися, з ким будуть танцювати безпосередньо перед репетицією. Коли Даша Коваль зайшла в приміщення, то була приємно здивована. Дівчину зустрів Саїд, переможець сьомого сезону шоу «Україна має талант», і подарував їй квіти.

331

Діма зустрівся зі своєю помічницею Юлією Фоміною в тренажерному залі, чому переможниця проекту «Зважені та щасливі-4» була тільки рада. «Чому не станцювати з молодим гарним хлопчиком», – зазначила вона. Ільдару в учні дістався Дмитро Бабак, який виграв у п’ятому сезоні шоу «Х-фактор». Танцівник сказав, що вельми задоволений такому збігу обставин.

Читайте також: Підсумки голосування команди, що програла, шокували учасників шоу

Еліна теж хотіла попрацювати з Дімою, але співак уже був зайнятий іншою постановкою. Зайшовши до знімального павільйону, дівчинка відразу зрозуміла, що буде вчити танцювати Женю Злобіна з проекту «МастерШеф-4». Знайомство переможця кулінарного шоу з маленькою номінанткой пройшло в дуже веселій манері, властивій нестандартному кухареві.

Читайте також: Учасникам доведеться навчити танцювати зірок проектів СТБ

Найбільш несподіваною зустріччю стало знайомство Іллі з Сергієм Сапон, учасником реаліті «Хата на тата». Під час оголошення умов танцю за життя танцюрист поділився, що ніхто не хотів виконувати хореографію з цим чоловіком. Але події розгорнулися незвичайним чином для самого Іллі, адже Сергій теж не захотів брати участь у проекті. «Ти що, приколюєшся? Який я танцюрист? Ні, мені потрібно господарством займатися», – посміявся чоловік. Однак Ілля все ж зміг умовити його на репетицію танцю про господарство.

Як відбулося знайомство номінантів з зірками СТБ, дізнайтеся тут:

Video: Звезда проекта «Хата на тата» не захотел танцевать с участником

Самой неожиданной встречей стало знакомство Ильи с Сергеем Сапоном, участником реалити «Хата на тата», ведь Сергей тоже не захотел участвовать в проекте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.