Танці. World of Dance

Даніель Сібіллі розповів, як змінилося його життя після шоу

Зустрічі з зірками для учасників не закінчилися, і вони змогли познайомитися з переможцем сьомого сезону шоу «Танцюють всі!» Даніелем Сібіллі. Танцівник ще торік на кастингу підкорив суддів, змусивши їх стоячи аплодувати. Сьогодні танець Даніеля знову підняв членів журі зі своїх місць. «Переможців приймають стоячи», – посміхнулася Тетяна Денисова.

kkk

Учасники з привітністю і натхненням зустріли переможця сьомого сезону і відкрили для себе нові грані танцю завдяки Даніелю. Судді не могли відпустити італійця зі сцени, не поспілкувавшись з ним. Костянтин Томільченко запитав танцівника, як змінилося його життя після проекту.

Читайте також: Зірка проекту «Хата на тата» не захотів танцювати з учасником

«Це чудово бути знову тут, серце просто виривається з грудей. Багато чого змінилося. Я подорожую по Європі, даю майстер-класи. Проект зробив мені ім’я, але я все той самий Даніель. Коли я приїхав знову до Києва, то помітив, що люди мене впізнають. Це дуже приємно. Україна – це мій другий дім, правда», – розповів Даніель. Судді побажали йому удачі і зізналися, що були дуже раді бачити його знову на сцені проекту.

Як зараз живе Даніель Сібіллі, дізнайтеся тут:

Video: Даниель Сибилли рассказал, как изменилась его жизнь после шоу

Участники с радушием и вдохновением встретили победителя седьмого сезона и открыли для себя новые грани танца благодаря Даниелю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.