Танці. World of Dance

Всього одна пара із сотні повторила оригінальний танець хореографів

Одним з найскладніших завдань перших днів сотні стало випробування від Дмитра Танковича. «Ми хочемо вас попросити розсмішити членів журі», – сказав ведучий танцювального шоу. Він запросив на сцену переможця шостого сезону шоу «Танцюють всі!» Володимира Ракова і учасницю третього сезону Катерину Білявську.

e56

Вони показали швидку і насичену підтримками хореографію, від якої учасники цього сезону взялися за голову. Складність полягала в тому, що учасникам потрібно було повторити танець через 2 години, побачивши його всього один раз.

Читайте також: Танцюристів відправили на соло за життя через їхні амбіції

Завдання здалося Дмитро Танкович занадто простим, і він додав ще одну умову – використання різноманітного обов’язкового реквізиту під час танцю. Комусь із учасників дісталася поліцейська кашкет, іншим – скакалка, третім – шабля і багато іншого. Ані Коростельової і Іллі Мірошниченко дістався батіг, що спантеличило танцюристів: «Хочеться, щоб це було без вульгарності».

Читайте також: Учасниця звинуватила суддів у тому, що вони більше люблять дітей

Хореографія вдалася учасникам на всі 100 відсотків. Судді були задоволені виконаною роботою пари. «У мене тільки одне питання: що ви робили в холі такого надприродного, щоб показати найсильніший виступ сьогодні? Можу побажати виступати далі на такому ж рівні. Пара склалася. Ми у вашому виконанні нарешті дізналися оригінальну хореографію. Ви молодці», – сказав танцюристам Влад Яма.

Яскравий виступ Ані та Іллі дивіться тут:

Video: Всего одна пара из сотни повторила оригинальный танец хореографов

Хореография удалась участникам на все 100 процентов. Судьи были довольны проделанной работой пары.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.