Танці. World of Dance

Танцюристів відправили на соло за життя через їхні амбіції

Влад Яма підготував яскраву хореографію для хлопців, в якій їм потрібно було проявити себе мужніми танцюристами, здатними до боротьби. Показувати її хореографу допоміг фіналіст минулого сезону, Ілля Падзіна. Ідеєю постановки став «батл», в якому партнери повинні були взаємодіяти один з одним. Одним з дуетів, який найбільш запам’ятався, стала пара, що складається із Влада Христюхи і Тимофія Пендика.

r3

«Всі репетирували по парам, а він десь ходив», – скаржився Тимофій Пендик на поведінку свого партнера по танцю. «Мені партнер особливо і не потрібен. Мені треба знати своє, а що він буде танцювати, якось байдуже. Подивимося, хто кого переможе», – сказав Влад Христюха.

Читайте також: Учасниця звинуватила суддів у тому, що вони більше люблять дітей

Початок танцю хлопців був багатообіцяючим, але в його розвитку у них нічого не вийшло. Багато рухів танцюристи забули або зробили неправильно. «Ви навіть стоїте так, ніби не були вдвох на сцені. Було відчуття, що ви перший раз побачили один одного на сцені», – зазначив Костянтин Томільченко.

Влад Яма був обурений таким непрофесійним підходом до завдання. «Вас поставили в певні умови. Мені як глядачу все одно, спілкуєтеся ви чи ні», – сказав автор хореографії. У якості покарання хлопці відправилися готуватися до соло за життя.

Чому судді прийняли таке рішення, дізнайтеся тут:

Video: Танцоров отправили на соло за жизнь из-за их амбиций

Влад и Тимофей не стали репетировать вместе и провалили танец. Хореограф был возмущен их подходом к заданию, и участники отправились на соло за жизнь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.