Танці. World of Dance

Учасниця звинуватила суддів у тому, що вони більше люблять дітей

Першу постановку в сотні показала Тетяна Денисова за допомогою учасниць минулих сезонів, Олени Пуль і Катерини Белявської. Суддя поставила чуттєву хореографію, в якій потрібно було проявити себе тонкою, злегка нервовою та сильною дівчиною. Кожна з учасниць повинна була повторити танець біля станку разом з суперницею, і з дуету був шанс залишитися тільки в однієї з них.

ttt

Вікторії Сідельниковій волею долі довелося танцювати з 14-річною Олександрою Бородіною. «Це боротьба. Нехай вона вибачить мене, але поступатися я не збираюся і борюся до кінця. Я – Вікторія, і перемога буде за мною!», – сказала учасниця про свій настрій перед танцем.

Читайте також: Судді розсердилися на танцюристів сотні через бездарні виступи

Костянтин Томільченко протягом всієї хореографії не міг зрозуміти, навіщо старша учасниця показує саме такі емоції. «Тут потрібно бути стриманішими, чому її так плющить? Вона не може бути іншою. Уявила себе кінг-конгом», – говорив суддя. Влад Яма висловив танцівниці спільну з колегами думку: «Ми хотіли сьогодні тебе побачити емоційною, іншою за станом. Ти була занадто агресивною, тебе було багато. Все одне і те ж».

Читайте також: Судді назвали танець в образі змії одним із кращих у випробуванні

Саша Бородіна почула впевнене «так» від суддів, а Вікторія покинула шоу вже на цьому етапі. «Я бачу, що молодших тут люблять і проводять далі», – сказала учасниця Лілі Ребрик, ведучій шоу, після свого провалу.

Щоб зрозуміти, чи справедливі слова Вікторії, дивіться ВІДЕО: 

Video: Участница обвинила судей в том, что они больше любят детей

Виктория Сидельникова проиграла 14-летней сопернице и была очень расстроена. Она сказала, что судьи продвигают детей и любят их больше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.