Танці. World of Dance

Судді назвали танець в образі змії одним із кращих у випробуванні

На сцені учасники показали багато різних образів. Серед них були коні, павуки, білки, восьминоги і багато інших тварин. Роман Невінчаний був останнім, хто виходив до суддів для демонстрації свого таланту. Він докладав усіх зусиль, щоб повною мірою вжитися в свій образ. «Я постараюся виступити краще, ніж інші», – сказав хлопець перед виходом на сцену.

ooo

Судді з перших секунд зрозуміли, кого зображує на сцені учасник. Вони відзначили, що у хлопця вийшло добре зобразити свого звіра в, здавалося б, невідповідній для образу бальній хореографії.

Читайте також: Судді розсердилися на танцюристів сотні через бездарні виступи

Костянтин Томільченко запитав учасника, який стосунок змія має до його внутрішнього світу, і Роман відповів: «Я раніше був дуже заздрісним і злим. Я в кінці це показав, скинувши з себе шкуру». Суддя вирішив висловити свою думку з приводу танцю учасника: «Я вважаю, що це одне з кращих соло сьогодні. Удвічі приємніше, що людина змогла знайти образ, втілити його і провести аналогію зі своєю автобіографією. Рома, ти сьогодні дуже високо підняв свою планку. Найважче буде на ній втриматися».

Чи справедливо соло Романа назвали одним із кращих, дізнайтеся тут:

Video: Судьи назвали танец в образе змеи одним из лучших в испытании

Судьи отметили, что у парня получилось хорошо изобразить змею в, казалось бы, неподходящей для образа бальной хореографии. Соло Романа стало одним из лучших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.