Танці. World of Dance

На сцену вийде дівчина, якій судді не давали квиток до сотні

Сотня кращих танцюристів 8-го сезону шоу «Танцюють всі!» визначена, і першим же випробуванням для них стане хореографія від суддів проекту! Тетяна Денисова приготувала чуттєву постановку для дівчат, а Влад Яма випробує бальним танцем хлопців. Хто з учасників впорається з нелегким завданням?

dddd

Протистояння дітей і дорослих зайде надто далеко, і більш досвідчені танцівники захочуть вижити маленьких учасників із шоу. Що зроблять танцюристи, і у що виллється ця боротьба?

На сцену танцювального шоу прийде дівчина, якій судді не давали квиток до сотні. Члени журі визнають це нахабством і неправильним рішенням з боку учасниці. Чи зможе вона хитрістю пробратися до ТОП-100?

Читайте також: Влад Яма розповів, чому запросив своїх учениць на проект

Костянтин Томільченко здивує учасників складною музичною постановкою під акомпанемент оркестру. Ритм і мелодія будуть швидко змінюватися, а танцюристам необхідно буде підлаштуватися і не втратити в хореографії жодного руху. Складне завдання виявиться не під силу багатьом хлопцям і дівчатам, що дуже розсердить суворого суддю.

Які ще труднощі належить пройти учасникам в перший день випробувань у сотні, дізнайтеся вже сьогодні, у п’ятницю, о 20:00, на СТБ!

Video: На сцену выйдет девушка, которой судьи не давали билет в сотню

В сотне участникам предстоит повторить хореографию судей, которая окажется слишком сложной для них. На сцену придет участница без билета, что возмутит жюри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.