Танці. World of Dance

Влад Яма розповів, чому запросив своїх учениць на проект

У 33-річного хореографа Влада Ями у восьмому сезоні шоу «Танцюють всі!» З’явився новий досвід. І обручка на пальці. У шоу відбулися зміни – тепер не тільки дорослі, але і діти будуть дивувати суддів своїми танцювальними талантами. А Влад не тільки ставить номери і оцінює можливості танцюристів, які відбулися, а й знаходить спільну мову з малюками!

Влад Яма обложка

Влад, розкажи, легко тобі спілкуватися з дітьми? Оцінювати їх, напевно, непросто …

Коли сезон починався, мені і моїм колегам було незрозуміло – як судити і що говорити маленьким учасникам … Але коли на сцені почали з’являтися талановиті, а часом і геніальні танцюристи – всі питання відпали! Так, звичайно, з дорослими учасниками мені поки спілкуватися легше, але коли у мене з’являться свої діти – думаю, ситуація змінитися (сміється).

Читайте також: Костянтин Томільченко розповів, які книги читає доньці

Я почав вчити дітей танцям ще коли сам був школярем – у восьмому класі давав уроки першокласникам. І в моїх танцювальних школах навчається багато дітей. Тому, контакт з ними у мене налагоджений. Але, все одно, спілкуючись з дитиною, потрібно думати над кожним сказаним йому словом, – щоб не образити, не загубити його бажання танцювати. Тільки в цьому складність. Але, думаю, я впораюся!

Читайте також: Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з дитиною

А діти з твоїх танцювальних шкіл на кастинги приходили?

Так, дві дівчинки – Ілона і Соломія. Вони вже були готові до цього проекту! Ілона вирішила взяти участь сама – і отримала квиток «до сотні». А Соломії я подзвонив і запросив – зрозумів, що вона точно не загубиться серед інших учасників! Взагалі, вважаю, що продюсери шоу правильно зробили, що вирішили розширити формат учасників – у дітей великий потенціал! Може, в наступних сезонах учасниками будуть тільки вони!

Повну версію інтерв’ю з хореографом і суддею шоу «Танцюють всі!» Владом Ямою читайте в свіжому номері журналу «Отдохни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.