Танці. World of Dance

Маленька учасниця впоралася з «дорослою» хореографією

Перед своїм виступом маленька Ангеліна Глуган познайомилася з ведучим проекту, Дмитром Танковичем. Дівчинка зізналася йому, що вона найталановитіша в класі і давно займається танцями. «Я танцюю вже шість років диско, контепорарі, диско-слоу та фрі-шоу» – розповіла Геля. Поки ведучий намагався зрозуміти, що за незвичайні стилі вибрала дівчинка, їй пора було бігти на сцену.

tu

Перед суддями учасниця не розгубилася і показала сильний і насичений складними акробатичними трюками номер. Для демонстрації свого таланту Геля вибрала образ метелика і навіть сама створила частину костюма. «Вона сильна дівчинка, але танцю немає», – коментували виступ члени журі.

Читайте також: Хлопчик заспівав для Тетяни Денисової на сцені «Танцюють всі!»

«Ти дуже добре підготовлена, у тебе сильні трюки, але у нас потрібно танцювати. Увечері на хореографії тебе цьому трошки навчать», – почула учасниця від Тетяни Денисової. Володимир Раков і Катерина Білявська, учасники минулих сезонів шоу «Танцюють всі!», поставили хореографію для дорослих танцюристів, але адаптували її для молодших учасників.

Читайте також: Учасник підкорив суддів характерним танцем в образі гусака

Ангеліна придумала ідею для себе і партнера, щоб їм було легше танцювати разом. «Ти заслужила цей квиток. Розумничка, метелик», – сказала Тетяна Денисова Ангеліні і вручила квиток до сотні.

Яскравий номер Ангеліни Глуган в образі метелика дивіться тут:

Video: Маленькая участница справилась со «взрослой» хореографией

Перед судьями участница показала насыщенный сложными акробатическими трюками номер. Ангелина придумала идею для себя и партнера на хореографии, чтобы им было легче танцевать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.