Танці. World of Dance

Хлопчик заспівав для Тетяни Денисової на сцені «Танцюють всі!»

Ян Малаков ще зовсім юний, але точно знає, що хоче пов’язати своє життя з танцями. Він навчався хореографії самостійно, не шкодуючи сил: «Якщо тренуватися щодня, щось вийде», – упевнений хлопчик.

jgg

Крім того, що Ян показує успіхи в танцювальному мистецтві, він ще й захоплюється співом. Дізнавшись про це, Тетяна Денисова попросила танцівника виконати для неї його улюблену пісню. Хлопчик заспівав для судді композицію «Жовті черевики», чим викликав оплески глядачів у залі.

Читайте також: 40-річна балерина проміняла класичний танець на пілон

Пісні піснями, але судді повинні були оцінювати танець. Коли хлопчик виступив, першою слово взяла Тетяна Денисова. «Моя тобі порада – потрібно терміново переходити на новий рівень навчання. Потрібна більш серйозна підготовка, а потенціал у тебе є», – сказала юному танцівнику хореограф. Вона зазначила, що Яну потрібен більш жорсткий викладач.

Читайте також: Пишногруда дівчина прикувала до себе погляди всіх чоловіків

Влад Яма погодився з колегою: «У тобі живе артист, а він повинен якомога частіше виходити на сцену. Пропонуємо тобі сьогодні зробити це ще раз». Яна запросили на вечірню хореографію, але пройти випробування у хлопчика не вийшло.

Як виступив юний учасник, дивіться тут:

Video: Мальчик спел для Татьяны Денисовой на сцене «Танцюють всі!»

Ян показывает успехи в танцевальном искусстве и увлекается пением. Узнав об этом, Татьяна Денисова попросила танцовщика исполнить для нее его любимую песню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.