Танці. World of Dance

40-річна балерина проміняла класичний танець на пілон

Ольга Рєпіна приїхала на проект із Біларусі, бо не уявляла себе без танцю. Колишня балерина залишила професійну сцену, зважаючи на вік, і не знала, що далі робити. «Це був важкий час. Якщо лежати на дивані, швидко «накотить». Я не допрацювала до пенсії 5-6 років», – розповіла жінка.

rt

Незважаючи на вік в 40 років, Ольга продовжила танцювати і навіть відкрила свою студію сучасного танцю і pole dance. За словами танцівниці, вона завжди любила фізичні навантаження і не могла залишити улюблену справу, і танець на пілоні для неї – це фітнес для підтримки форми.

Читайте також: На шоу повернувся «Ван Дамм» минулого сезону, що танцює

Тетяна Денисова зробила Ользі комплімент, що вона чудово виглядає, і суддю підтримали колеги-чоловіки. Після сильного номеру хореограф сказала: «Виступ був органічним, це мистецтво!» «Таке ми бачимо досить рідко, це був дійсно танець», – висловив свою думку Влад Яма. За рішенням членів журі, Ольга Рєпіна вирушила на вечірнє випробування, чому дуже зраділа. «Я хотіла потрапити на хореографію», – сказала учасниця.

Сильний танець жінки дивіться тут:

Video: 40-летняя балерина променяла классический танец на пилон

Бывшая балерина оставила профессиональную сцену и не знала, что дальше делать. Несмотря на возраст в 40 лет, Ольга открыла свою студию современного танца и pole dance.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.